1422
1389

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

دعا کن اونا آدم بشن.

اخه چقدر دعا کنم

خیلیییی خیلیییی خیلیییی ازارم دادن

شوهرم که یه تو بهم نمیگه رو جوری پر میکنن که دست روم بلند میکنه

سه روز ار عروسیم گذشته بود بخاطر دخالتاشون جنگ جهانی بپا شدو من عروس سه روزه شش ماه موندم خونه پدرم و بخاطر شوهرم برگشتم 

حتی الان هم اذیتم میکنن 

نمیدونم چرا شوهرم پای اونا که وسطه من براش صد پشت غریبه ام و برای زمین زدنم هرکاری میکنه و با اینکه اونا از ازطریق ازارم میدن طرف اونارو میگیره

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1401
تو تربیت و امور بچه دخالت کنن

دقیقا عزیزمم بگو کدوم خانواده شوهر نیس ک دخالت نکنن،خصوصا تو لوس بار اوردن بچ،بنظرم نباید نگاه کنی مثلا مادرشوهر قربون صدقع بچ میره اگ کار اشتباهی کرده،کار خودتو بکن

خوب نیاری هم می گن بچه دار نمی شه یه جور دیگه می چزونن و حرف مفت می زنن. بالاخره هرکاری کنی نمی تونی جلوی دهن شونو بگیری قوم الظالمین رسالتشون ازاره

دوستان اگر ممکنه برای حل مشکلم یک صلوات بفرستید 🌹
شاید برا بعصیا از این جهت که تو تربیت و امور بچه هم میخوان دخالت کنن

اتفاقا بعد بچه رییس تویی هرچی بگی حرف تو میشه

باسیاست لطافت میتونی مدیر زندگیت بشی هم براشوهرت برنامه بچینی هم برا خانوادش هم بچتو تحت نظر خودت بار بیاری و خودتو کاملا حساس به تربیت نشون بدی و قوی باشی 

1376
اخه چقدر دعا کنم خیلیییی خیلیییی خیلیییی ازارم دادن شوهرم که یه تو بهم نمیگه رو جوری پر میکنن که د ...

شوهر منم اوایل پشتم نبود .خ اذیت شدم.کم کم اوردمش سمت خودم .الان تو دخالتا پشتمه ولیییی باز حرف اثر میذاره.خدا نگذره از اونایی که زندگی پسرشونو خراب میکنن

موفق شدن تو اعمال نظرشون؟ 

یکبار جلوشون وایسادم .دعوا شد.

بی ادبی نکردم .فقط یک کلام گفتم من فلان لباس رو میخوام .

بعدش خواهرشوهرم اینقدر تیکه انداخت و مادرش اذیتم کرد که الان لباسه رو میبینم با اینکه خودم انتخاب کردم ولی حالم بد میشه

من که بعد زایمان با دخالت هاشون مررررردم...یعنی حتی تو تعویض پوشک بچه هم دخالت میکردن،تو همه چی،همه چی...هربار میرفتم خونشون کل تنظیمات بچه ام بهم میریخت..با نوزاد چند روزه اینقدر ور میرفتن،بیچاره بدن درد میگرفت،بعد که گریه شو در میاوردن،میگفتن مامانش مامانش بیا نی نی رو بگیر.استغفرالله ولی اون موقع دلم میخواست مبل رو بلند کنم بکوبم تو سرشون.جالب اینکه هرکاری میکردم ایراد میگرفتن.لباسش کم بود میگفتن سردشه،زیاد بود میگفتن گرمشه..یعنی اساسا هدف گرفتن ایراد بود..وقتی اونجا میخواستم بخوابونمش تازه حرف زدنشون میومد..تا بچه میخوابید،میومدن انقدر باهاش ور میرفتن که بیدار میشد...خدددددااااا برنگرده دیگه اون روزا...

کـاش وقتے به خانـه برگشـتـم،کـفش هاے تو پشـت در باشد...
شوهر منم اوایل پشتم نبود .خ اذیت شدم.کم کم اوردمش سمت خودم .الان تو دخالتا پشتمه ولیییی باز حرف اثر ...

اره دیگه 

اینم همینجوره

با اینکه تو دعوا سر اونا بعد میاد منو کلی اروم میکنه اما باااااازم تو دلش حق رو به اونا میده و من رو مشکل دار میدونه 

حرفاشون تاثیر خودشو کامل روووش میزاره

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1403
اره دیگه  اینم همینجوره با اینکه تو دعوا سر اونا بعد میاد منو کلی اروم میکنه اما باااااازم تو ...

خواهرانه خواهش ميكنم تا شوهرتو كامل نبردي سمت خودت بچه دار نشو

برو مشاوره يا ويس هاي روانشناسي گوش بده بتوني شوهرتو جمع كني

1424