1464
1411

راسته میگن بعد بچه دار شدن اذیت و دخالت خانواده شوهر بیشتر میشه؟

برای حاجت هام یه صلوات می فرستی؟😘

نه😐کلا که دخالت نمیکردن ولی بعد بچه دار شدنم نظرم دیگه نمیدن 

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زنی ۲۰ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرد ومن مادردختری به نام سِودا شدم و  درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به عهده دارم 

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

سر نمازام به خدا میگم خدایا اگه قراره با اومدن بچه دخالتا و اذیت ازاراشون شروع شه و زندگیمو دوباره به کامم تلخ کنن تورو قسم میدم به بزرگیت به من بچه نده

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1473
سر نمازام به خدا میگم خدایا اگه قراره با اومدن بچه دخالتا و اذیت ازاراشون شروع شه و زندگیمو دوباره ب ...

من زن دایی شوهرم بهم میگه بچه نیار.بیاری اینا اذیتت میکنن

1444
من فك ميكردم بچه بيارم ديگه دخالت نميكنن! برعكسه؟؟؟اگه برعكسه نيارم فعلا تازه يكم آروم شده زندگيم

شاید برا بعصیا از این جهت که تو تربیت و امور بچه هم میخوان دخالت کنن

من زن دایی شوهرم بهم میگه بچه نیار.بیاری اینا اذیتت میکنن

خب اخه تا کی

منم تا الان بخاطر این موضوع صبر کردم

هرچقدر شوهرم خوبه اونا بدترین عذابارو بهم دادن و از زندگیم سیرم کردنو تا پای طلاق بردنم 

تا کی صبر کنم

رفتم تو سی سال

سنم داره میره بالا

این ماه اقدام کردم اما اصلا دلم رضا نیست 

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فك ميكردم بچه بيارم ديگه دخالت نميكنن! برعكسه؟؟؟اگه برعكسه نيارم فعلا تازه يكم آروم شده زندگيم

بخواد دخالت کنه. ده سال دیگه هم بیاری دخالت میکنه. 

اگه نخواد همین الان حامله بشی دخالت نمی کنه. 

1474
خب اخه تا کی منم تا الان بخاطر این موضوع صبر کردم هرچقدر شوهرم خوبه اونا بدترین عذابارو بهم دادن و ...

اگه شوهرت پشتته اونارو ول کن.کاری نمیتونن بکنن

خوش بحالت  باهاشون خوبی؟  زیاد رفت و آمد داری؟

آره خیلی رفت و آمد نه خیلی زیاد ولی آره هفته ای دوبار سر حتما سرمیزنیم

مادرشوهر من خوبیش اینکه دوست صمیمی مامانمه کلا باهم خوش میگذرونن اونوقت من نشستم بچه داری میکنم😑

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زنی ۲۰ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرد ومن مادردختری به نام سِودا شدم و  درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به عهده دارم 

اولش دخالت زیاده ..اما دلیل نمیشه ک ادم بچه نیاره .. خلاصه بزرگترن .. ممکنه حرفایی بزنن .. ممکنه مامان خودتم ی چیرایی بگه ک دوست نداری . طببعیه ... اما فقط اوایلش اینطوریه ... بعد دیگه کار ندارن

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
1450