1874
2079

میدونم دخترش بهوش اومده ولی تشنج می‌کرد. 

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
مدتهاس خیلی بداخلاق شده خستم چشام پر اشک شده برام دعاکن امشب خیلی بد کتک کاری کردیم خیلی بد

براش نامه بنویس .پیامکی نه .با خط خودت درد و دل کن .

خ اثر داره

میشه برا حاجتم یه صلوات بفرستی مهربونم😘؟
2032
عزیز دلم برو تو تاپیکش بخون اتقدر واسش تاپیک نزنین اون بیچاره الان داغونه خودشم همش میگه داغونم نوم ...

ادرسشو ندارم

برای شفا گرفتن من و بقیه بیماران دعاکنید.ممنونم  

الان دخترش تشنج میکنه ،دکترا داروی ضد تشنج میزنن نمیزارن به هوش بیاد ،چون بچه همش رو ویبره هست ،از طرفی نصف مخچه اسیب دیده 

و بعضی از دکترای خدا نشناس بهش گفتن اتصالات مغزیش دچار صدمه شده و درآینده ممکنه مشکل دار شه 

حسابی تو دلشو خالی کردن ،اون و شوهرش درمونده شدن ،قراره شوهرش بچه رو ببره پیش متخصصای مغز دیگه 

خاهشا تاپیک نزنین 

شاید بیاد بخونه داغونتر شه 

برای آروم شدنم و برآورده شدن خاستم دعا کنید😢😢😢 چرا اینجوری شد
2104
الان دخترش تشنج میکنه ،دکترا داروی ضد تشنج میزنن نمیزارن به هوش بیاد ،چون بچه همش رو ویبره هست ،از ط ...

خدابه حق این شبای عزیز که پیش رو هست

هممممممه ی طفلای مریضو شفا بده

برای شفا گرفتن من و بقیه بیماران دعاکنید.ممنونم  
خدابه حق این شبای عزیز که پیش رو هست هممممممه ی طفلای مریضو شفا بده

ان شاءالله

نمی دونم چرا ازفکرم بیرون نمیره 

دیشب خیلی دعاش کردم 

خیلی سخته 

امتحان بزرگیه 

برای آروم شدنم و برآورده شدن خاستم دعا کنید😢😢😢 چرا اینجوری شد
1718