2726
عنوان

برام گریه کرد....

| مشاهده متن کامل بحث + 970 بازدید | 80 پست
این تو عمل هم عاشقانه رفتار میکنه مشکل من اون دوتا سیلی نیست چون میدونم روحیش لطیف آدم بزن نیست مشکل ...

روح لطیف و عصبانت بد دهنی

بلخره کدومش

دو قطبیه دیگه

درست زمانی که ناامید میشوی 
این تو عمل هم عاشقانه رفتار میکنه مشکل من اون دوتا سیلی نیست چون میدونم روحیش لطیف آدم بزن نیست مشکل ...

عزیزم بشین باهاش جدی صحبت کن اگه دیدی هیچ تغییری نکرد دوباره همونجوری بود یه فکری کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روح لطیف و عصبانت بد دهنی بلخره کدومش دو قطبیه دیگه

روحش لطیف بخاطر مهربونیاش. اما عصبانی میشه بددهن میشه اونم عصبانیت های شدید. اما همیشه اون منت می کشه همیشه اون عذر خواهی میکنه 

کارشناس حقوقی ام سوالی داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم

احساس میکنم  این سری خوب تنبیه شده چون بهم میگفت من میدونم تنهام میذاری بهت نگاه نمیکنم که دلم نره برات اگ رفتی راحت تر با خودم کنار بیام 

2728

خب بهش بگو این اشکالشو وفرصت بده اما اگه تکرار کرد دیگه خودتو گول نزن ک نه درست میشه چون با ازدواج خیالش راحتر میشه و براش مهم نیست ک بد دهنی کنه.بعدم چرا مشکلت زدن نیست مگه کم کاری کرده اگه روحیش لطیف بود ک نمیزد  یه داد میزد.

خب بهش بگو این اشکالشو وفرصت بده اما اگه تکرار کرد دیگه خودتو گول نزن ک نه درست میشه چون با از ...

اخه من لج کنم دیگ کوتاه نمیام. انقدر باهاش یکی به دو میکنم که اونجوری شد.

خب راست میگم دست رو قرانم بزاره دست خودش نیس که عصبانی میشه ولی اینکه بگه تلاش میکنم خودمو اصل ...

میگ بخدا درست شدم تو فقط بشو همون قبلی

اخه من لج کنم دیگ کوتاه نمیام. انقدر باهاش یکی به دو میکنم که اونجوری شد.

ببین باید ظرفیتش واسه زندگی بیشتر ازین هم باشه مگه قراره تا دو تا جواب دادی بزنه  یا فحش بده.بنظرم یه فرصت بده بش اگه دلت نمیاد 

ببین باید ظرفیتش واسه زندگی بیشتر ازین هم باشه مگه قراره تا دو تا جواب دادی بزنه  یا فحش بده.بن ...

اره دلم نمیاد. ولی دلم میخواد  براش شرطبذارم  نمیدونم چه شرطی فقط

خب تو هم بشو همون قبلی😅

میخوام بشم. امروز که داشت حرف میزد  دلم میخواد برم بغلش کنم  بوسش کنم بگم باشه اشتیم 

2706