2410
2553
عنوان

برام گریه کرد....

| مشاهده متن کامل بحث + 969 بازدید | 80 پست

هرچی براش استخاره می‌کنم  هم میاد خیلی خوب‌. بخدا مثل پروانه دورم میچرخه.  بچهای دانشگاه همه بهش میگن زن ذلیل. 

کارشناس حقوقی ام سوالی داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم

تو نامزدی که بهترین دورانه شمارو زده الان مرددی که چیکار کنی این رابطه بعد سیلی باید تموم میشده!!مگه کمبود محبت داریم با گل گول بخوری؟یا خونه تون شام و ناهار پیدا نمیشه!! اینارو میگم که ناراحت شی به خودت بیای زندگی خییییلی مهم تر از این فانتزی بازیاس و به خودت بیای!

میشه برا مامان شدنم صلوات بفرستید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اون خدا هست ک بی نقصه.وگرنه انسانها همشون یه جای کارشون میلنگه.وقتی میبینید اینجوره فکر کنم خودتونم باید یه چیزای را مدیریت کنید ک کار ب بد دهنی و خدای نکرده کتک نرسه.دوستان درست میگن یه جوری تنبیه اش کن یا بترسونش ک ممکنه به خاطر رفتارش ترکش کنی یه چیزی ک یه خرده به خودش بیاد.البته تغیر دادن سخته و بعضی اوقات غیر ممکنه دیگه آقایون ک دیگه جای خود داره.

2720

ببين باهاش زير پوستي سرد شو، بعد بهش بفهمون كه به خاطر بد دهنيه و اينكارش ممكنه هي تورو سرد تر كنه، بهش ياد بده عصبانيتشو كنترل كنه، و وقتايي كه ادبشو حفظ ميكنه باهاش خوب شو و تغيير موضع بده تا بفهمه چقدر مودب باشه رابطتون بهتره، من همه ي اينارو تو شرايط خاص خودش انجام دادم 

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤

اخه اولا من نامزدیم  مثل بمب تو کل ملت پیچید دوما دلم نمیخواد دشمن شاد بشم. سوما دلم میخواد ببخشمش و درستش کنم میگم که دلم نمیخواد  عشقشو  نسبت به خودم ازدست بدم پسرا  این دوره خیلی بی احساس شدن. 

بچه ها درمورد گذشته م به نامزدم گفتم الان پشیمونم😢 احساس میکنم مدام به اون موضوع فکر میکنه

منم همچین اشتباهی کردم یعنی یجورایی خودش فهمید تو کابوسای شبونم متوجه شد انقدر گریه کرد دلم براش کباب شد ولی بعد بچه یادش رفت 

2714
هرچی براش استخاره می‌کنم  هم میاد خیلی خوب‌. بخدا مثل پروانه دورم میچرخه.  بچهای دانشگاه ه ...

مطمئنی مسائل مالی روت تاثیر نذاشته  چون بیشتر دلخوریا از همین پول ندادن و نداشتن بوجود میاد

عزیزم خواستم بدونم اجرا گذاشتن مهریه از دادگاه بهتره یا دفتری ک توش ازدواج کردیم و اینکه هزینه اجرا ...

جواب شمارو میدم. یه پیام بهم بدید  فراموش نکنم عزیزم

مطمئنی مسائل مالی روت تاثیر نذاشته  چون بیشتر دلخوریا از همین پول ندادن و نداشتن بوجود می ...

اصلااااااااااا  من خداروشکر دست خودم پره. اونم نصف پولش و میده به من. 

هرچی براش استخاره می‌کنم  هم میاد خیلی خوب‌. بخدا مثل پروانه دورم میچرخه.  بچهای دانشگاه ه ...

شوهر منم دورم میگرده اما در حرف نه در عمل تو نامزدی بهتر ازین بود اما وقتی اعصبانی میشه دست بزن داره بد دهنم هست.ببین کسی ک بخودش اجازه میده تو نامزدی بزنه تو ازدواج ک دیگه فکر میکنه خریدتت ببین چکار میکنه .بخدا اینا تجربست ک منو بچه ها میگیم .بله سخته گذشتن از علاقه و چیزای دیگه ولی با یکی باش ک باهات عاشقانه رفتار کنه در همه شرایط حتی عصبانیت.اما بازم فرصت بده ببین میتونه این رفتارشو عوض کنه یا نه.

کل پس اندازش ۵ تومن  بود ۴۸۰۰ تومنشو  برای من داد نشون. روز انگشتر خریدن خودمم برد که باب دل خودم انگشتر بخرم به مامانش گفت مامان تو اصلا لطفا نظر نده خیلی دوست دارما اما بذار خودش انتخاب کنه

شوهر منم دورم میگرده اما در حرف نه در عمل تو نامزدی بهتر ازین بود اما وقتی اعصبانی میشه دست بزن داره ...

این تو عمل هم عاشقانه رفتار میکنه مشکل من اون دوتا سیلی نیست چون میدونم روحیش لطیف آدم بزن نیست مشکل من عصبانیت و بددهنی 

2706