2726
عنوان

برام گریه کرد....

| مشاهده متن کامل بحث + 970 بازدید | 80 پست
دلم نمیخواد حرف بد بزنه. بعد نه خونه نه ماشین هیچیم نداره. اما قلبش  مهربونه منم مادی نیستم میگ ...

تو قطعا برمیگردی بهش

چون نمیتونی ولش کنی

ولی اینو بدون بعد ازدواج محبتای شدیدش کمرنگ تر میشه

ولی بددهنی و کتک پررنگ تر

حالا خوددانی

درست زمانی که ناامید میشوی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اما برای من دوست داشتن وسط من دوسش دارم اونم دوسم داره. دلم نمیخواد همچین عشقی و ازدست بدم 

کارشناس حقوقی ام سوالی داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم
2728

من باشم قطعا بیخیالش میشم وقتی توی نامزدی که هیچ نسبتی باهات نداره زدتت مشخصه بعد که باهاش میری زیر یه سقف وضعت چجوری میشه

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
سعي كن بد دهنيشو از سرش بندازي.. اين همه اخلاق خوب داره و دوست داره حيفه.. ولي قشنگ تلاشتو بكن واسه ...

چیکار کنم؟ تو بهم راهکار بگو

بنظرم بازیگر خوبیه. میدونی چرا؟ چون ادم تا سگ نشه نمیتونه خوده اصلیش رو رو کنه.چطور شما و خیلیا میتونن تو عصبانیت جلوی خودشونو بگیرن فقط اینا نمیتونن؟؟ پس وقتی مهربونه داره نقش بازی میکنه.از حیوون کمتره مردی ک دستش رو زن بلند بشه.زندگی اونقدر پیچیدس و مردم اینقدر هر روز رنگ عوض میکنن که خدایی نکرده بری سر خونه زندگیت و تو زرد از اب دراد، میگی کاش دستم شکسته بود غذامو خودم لقمه میکردم. کاش کمرم شکسته بود گول بند کفش گره زدناشو نمیخوردم. البته ببخشید ک اینقدر صریح حرف زدم حواستو جمع کن

کار رو باید خدا درست کنه.سلطان محمود خره کیه... 🌠

عقد نیستم.

اون جوری نیست که بگم دست بزن داره اون تارم میگ حرفات اذیتم کرد یه عالمه گریه کرد 

عقد نیستم. اون جوری نیست که بگم دست بزن داره اون تارم میگ حرفات اذیتم کرد یه عالمه گریه کرد 

تو زندگی خیلی مسائل اذیت کننده هست

حالا اول راهی بنده ی خدا

درست زمانی که ناامید میشوی 
چیکار کنم؟ تو بهم راهکار بگو

ببين هر راهيو امتحان كن، بترسونش، قهر كن، بهش بفهمون تو با ادم با ادب ميخواي زندگي كني، تنبيهش كن، بعد يه مدت طولانيم نذار اونقدررر عصبي شه كه كنترلشو از دست بده باز، هي بهش گوشزد كن، يا اينكه تو لحظاتي كه ميدوني تمركزش بالاست و ميتونه رو حرفات فكر كنه باهاش منطقي حرف بزن ، بگو من هميشه تو ذهنم مرد ايده ال مردي بوده كه مودب باشه، من خودم اينا تا حدودي جواب داده تو رابطم.. باز همسر شما قلق خودشو داره، ببين قلقش چيه تو چه شرايطي ميتوني حرف دلتو بهش بفهموني، 

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤
2706