2410
2553
عنوان

برام گریه کرد....

969 بازدید | 80 پست

من دوساله با یه آقا پسری نامزدکردم خییییییییلی  دوسم داره. ولی یه سری کاراش خیلی اذیتم میکنه چند روز پیش سر یه چیز الکی دعوامون شد شدید شد خلاصه رابطه برام ادامه دادنش سخت  شد، من خیلی رو بددهنی  حساسم، متاسفانه بد دهنه. این وسطا  من  دوتا سیلی هم خوردم. بماند که چقدر گریه کرد که چرا این کارو کرد. اما الان دانشجو دوسال از درسمون مونده. اما وقتی خوبه تو مهربونی لنگه نداره غذامو برام لقمه میکنه بند کفشمو  می بنده زود به زود برام گل میخره بیرون میریم  حتما باید  شام یا ناهار خورده  برمگردونه خونه. خلاصه از این مهربونیا زیاد داره اما خب بد دهنه دیگ تو عصبانیت شدید حرف بد میزنه منم  خانوادمون اصلا فحشی  و بد بیراهیی  نیستن برام سخته. حالا بهش گفتم  فک میکنم ببینم  میتونم ببخشمت یا ن.

شما بودید پیبخشیدید؟

بگم که من پدرمم  خیلی مخالف. اصولا  میگ دختر باید تا ۲۴.۵ سالگی درس بخونه.

دوهفته باهاش قهر بودم. اما خودم احساس میکنم  خیلی دوسش دارم امروز  که داشت باهام حرف میزد گریه میکرد. بهم نگاه نمی کرد میگفت ممکن بخوای بری من نگاه کنم دلم میره برات.

کارشناس حقوقی ام سوالی داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خب همه تو عصبانیت چرت میگن سخت نگیر 

دلم نمیخواد حرف بد بزنه. بعد نه خونه نه ماشین هیچیم نداره. اما قلبش  مهربونه منم مادی نیستم میگم دوتایی کار میکنیم زندگیمونو  می سازیم. رشتمون  هم جوریه که درآمدش  بالاست

کارشناس حقوقی ام سوالی داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم

ی فکر اساسی بکن عزیزم از الان اینجوری باشه وای بحال بعدت ولی ببین میتونی تا اخر عمر اینجوری باهاش سر کنی اینم بگم نمیتونه عوض شه هرچیم قول داده باشه و بگه چون نودم تجربه دارم شوهرم اینجوذی بود بدترم شده😔😢😭

❌❌❌👉لایک نکن لطفا👈❌❌❌

من یکی از اینا داشتم ترکش کردم. تازه اون عصبی و پر از استرسم بود. ولی وقت مهربونیش آب میریخت پاهامم میشست. گل میخرید. ولی بخاطر خصلتای بدش بیزار شدم چون نتونستم تحقیرو تحمل کنم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2714

سعي كن بد دهنيشو از سرش بندازي.. اين همه اخلاق خوب داره و دوست داره حيفه.. ولي قشنگ تلاشتو بكن واسه از بين بردن بد دهنيش، 

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤
دلم نمیخواد حرف بد بزنه. بعد نه خونه نه ماشین هیچیم نداره. اما قلبش  مهربونه منم مادی نیستم میگ ...

اگه دوستش داری همینجوری ک هست قبولش کن منم تو عصبانیت ممکنه حرفای بد بزنم ادم عصبیه دیگه  سختش نگیر 

2706