2703
2553

نمیگم پول برام خیلی مهمه نیست اما از وقتی ازدواج کردم به سختی با همسرم جمع کردیم

اصلا جوری شدم که اگه 10-20تومن ضرر بزنم یا یه جا سرم کلاه بره چنان حرص میخورم که حد ندارهببارها برام پیش آمده

امروز رفتم اولین سفارش رو از دیجی کالا بدم نوشته بود اولین سفارش20تومن تخفیف داره 

همه کارهاشو کردم موقع سفارش کد تخفیف رو زدم 20تومن رو برام کم کرد نمیدانم چی شد آمدم بیرون

پول رو واریز نکردم یک ساعت بعدش رفتم دیدم دوتا از کالاها ناموجود شده و گویا کد من هم سوخته 

حالا هرچی سفارش میزنم با اینکه اولین باره ولی میگه این کد مخصوص اولین خریده

خیلی عصبی شدم 

این یه مثال کوچیکه 

شماها چیکار میکنین حرص نمیخورین

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم

یا مثلاً به چیزی بخرم بعد برم همونو ارزون تر ببینم آنقدر ناراحت میشم که حد نداره اصلا اون چیز دیگه از چشمم می افته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

همش مراقبم بیجدار به آب نزنم ولی باز پیش میاد سرم کلاه بره بلاخره دست بالای دست بسیاره

اما همونم خیلی به همم میزیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2714

اصلا تا بحال به این مسائل انقد جدی نگاه نکردم

دغدغه م اصلا این چیزا نیست ...

پول میادو میره 

به این فکر کن ایا این موضوع سال دیگه همین موقع هم برات انقد ناراحت کننده س؟؟؟؟

رهاااااااش کن 

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
یا مثلاً به چیزی بخرم بعد برم همونو ارزون تر ببینم آنقدر ناراحت میشم که حد نداره اصلا اون چیز دیگه ا ...

عزیزم آدم  خوبه تو همه چیز  تعادل داشته باشه . این خصلت شما در مقابل خصلت ولخرجی هس. هر دوش بده. منم کلا آدم ولخرجی نیستم. الانم با این گرونیا ب سختی میگذروتیم. اما دیگه چندوقتی عس بیخیال حساب کتاب شدم. چون میبینم من صرفه جویی میکنم از جای دیگه این پول در میره. کلا هم ولخرجی هم خساست صفتهای مذمومه. سعی کنیم حد تعادل رو نگه داریم

همش مراقبم بیجدار به آب نزنم ولی باز پیش میاد سرم کلاه بره بلاخره دست بالای دست بسیاره اما همونم خی ...

عزیزم چیزای مهمترین هم از پول هس تو زندگی. اینجوری که میکی شما همه دغدغه و فکرت پوله. اینجوری اصلا از زندگی لذت نمیبری

ادم هي بشينه فكر اين چيزارو كنه و غصه بخوره خودش ميشه ١٠جوري مريضي بايد پول دوا درمون بده😑بيخيال بابا واسه اتفاقي كه افتاده اذيت نكن خودتو

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤
اما چه جالب نمیدونستم دیجی کالا برا اولین خرید 20 تومن تخفیف میده... هر خریدی با هر مبلغی باشه میده؟ ...

نه به بالای 100میده اونم خرید سوپر مارکتی

ولی فهمیدم فقط دنبال برداشتن کلاه مردمن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم چیزای مهمترین هم از پول هس تو زندگی. اینجوری که میکی شما همه دغدغه و فکرت پوله. اینجوری اصلا ا ...

سوالم دقیقا همینه چطور میشه هم از زندگی لذت برد هم پول داشت یعنی با هم جمع نمیشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706