2726
عنوان

خانومایی که خوابید!!؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 24 پست
خانوما سمت راستم درد میکنه تیر میکشخ😣😥

طلیعیه...احتمالا پسره

اگر الان به خاطر گرونی نون واب از عقایدوولایت و...... دست بکشیم وکشورمون رو زیر سوال ببریم .....قطعا در واقعه کربلا هم امام حسین رو تنها میگذاشتیم ویزیدی میشدیم....واین زیر سوال بردن دودش تو چشم همون ادم میره ووقتی متوجه میشه که دیره...... ..کاش قدر خودمون رو بدونیم که در زمانی زندگی میکنیم که اخر الزمانه وچیزی به ظهور اقا نمونده....چی بهتر از این که شیعه باشی..در اخر الزمان باشی...علائم ظهور رو داشته باشی ببینی؛سختی ها رو درک کنی وبدونی بعد از تمام این ها منجی عالم بشریت میاد وتو در این زمان پشت امامت ثابت قدم بمونی.کاش از فطرت خودمون دور نشیم و واین زمان رو غنیمت بدونیم....مطمین باشید ما حق هستیم.....کفار در ناحق خودشون متحدن..وما در حق خود تردید داریم..التماس تفکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بعضیا میگن راست دختره

من رایت بود پسر....چپ دختره عزیرم...من قبلا خونده بودم

اگر الان به خاطر گرونی نون واب از عقایدوولایت و...... دست بکشیم وکشورمون رو زیر سوال ببریم .....قطعا در واقعه کربلا هم امام حسین رو تنها میگذاشتیم ویزیدی میشدیم....واین زیر سوال بردن دودش تو چشم همون ادم میره ووقتی متوجه میشه که دیره...... ..کاش قدر خودمون رو بدونیم که در زمانی زندگی میکنیم که اخر الزمانه وچیزی به ظهور اقا نمونده....چی بهتر از این که شیعه باشی..در اخر الزمان باشی...علائم ظهور رو داشته باشی ببینی؛سختی ها رو درک کنی وبدونی بعد از تمام این ها منجی عالم بشریت میاد وتو در این زمان پشت امامت ثابت قدم بمونی.کاش از فطرت خودمون دور نشیم و واین زمان رو غنیمت بدونیم....مطمین باشید ما حق هستیم.....کفار در ناحق خودشون متحدن..وما در حق خود تردید داریم..التماس تفکر
2728
من رایت بود پسر....چپ دختره عزیرم...من قبلا خونده بودم

یه چیز دیگه هم هست من قبل بارداریم سینه چپم بزرگتر بود الانم بزرگتره ولی نه به شدت قبل بارداری ،اگه راست پسره باید سینه راستم بزرگتر شه ،کلا نمیدونم نی نیم چیه

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
یه چیز دیگه هم هست من قبل بارداریم سینه چپم بزرگتر بود الانم بزرگتره ولی نه به شدت قبل بارداری ،اگه ...

نی نی من چپه دختره

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

من وقتی خواب دارم همون موقع باید بخوابم اگر نخوابم معلوم نیست کی خوابم میبره 

دیشب ساعت ۸ خواب داشتم شدید نشد بخوابم بچه اذیت کرد

تا حالا بیدارم

سردرد سرگیجه ولی خواب به چشام نمیاد

با یه بچه یک ساله که ۹یا ۱۰صبح بیدار میشه.همش استرس دارم دیر خوابم بگیره و بیدار نتونم بشم

یه چیز دیگه هم هست من قبل بارداریم سینه چپم بزرگتر بود الانم بزرگتره ولی نه به شدت قبل بارداری ،اگه ...

سینه رو نمیدونم کدوم چیه....چون بزرگ کوچیکی نداشتم...فقط سمت راست برامن پسر بود..

ار بوی برنج بدم میومد..ترش مزه ها رو دوست داشتم..تمر هندی 2 بسته خوردم منی که اهل ترشی نبودم