1711
1707
بیدار یا خواب؟؟؟😊😊😊

یکی تاپیک زده اونایی که بیدارن...من برعکسشو پرسیدم

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1718
من بیدارم هنوزتا شوهرم بره سرکار بدوم روتخت تا ظهر بخابم

هههه.روزه میشی؟؟خوبه که همراهیش میکنی...

من خوابم امرتون😬😬

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
مغز خودتم تو خوابه ب زور خودتو  آن نگه داشتی الان  کی تو خواب حاظری میزنه هاااااان 😧😕

عجبببببب...حق باشماست...

1730
نه فقط من روزه ام منتظرم صبحونش بدم بلندشه بره سرکار دارم میمیرم از خاب😭😭😭

ای ناقلا.....

1716

خانوما سمت راستم درد میکنه تیر میکشخ😣😥

این ذکر،باعث زیادی رزق و یا زیادی علم میشه ،ذکر مجربی هست .باید به مدت ۶۰ روز ،روزی ۴۰۰ بار گفته بشه و اگه یه روز قطع بشه یا کمتر از ۴۰۰ تا گفته بشه باید از اول شروع کرد. استغفرالله الذی لا اله الّا هُوَ الحی القیوم ،الرحمن الرحیم بدیع السماوات و الارض من جمیع ظلمی و جرمی و اِسرافی علی نفسی والتوب الیه    التماس دعا 
طلیعیه...احتمالا پسره

نه بعضیا میگن راست دختره

این ذکر،باعث زیادی رزق و یا زیادی علم میشه ،ذکر مجربی هست .باید به مدت ۶۰ روز ،روزی ۴۰۰ بار گفته بشه و اگه یه روز قطع بشه یا کمتر از ۴۰۰ تا گفته بشه باید از اول شروع کرد. استغفرالله الذی لا اله الّا هُوَ الحی القیوم ،الرحمن الرحیم بدیع السماوات و الارض من جمیع ظلمی و جرمی و اِسرافی علی نفسی والتوب الیه    التماس دعا 
نه بعضیا میگن راست دختره

من رایت بود پسر....چپ دختره عزیرم...من قبلا خونده بودم

من رایت بود پسر....چپ دختره عزیرم...من قبلا خونده بودم

یه چیز دیگه هم هست من قبل بارداریم سینه چپم بزرگتر بود الانم بزرگتره ولی نه به شدت قبل بارداری ،اگه راست پسره باید سینه راستم بزرگتر شه ،کلا نمیدونم نی نیم چیه

1651