1472
1459
عنوان

خانومایی که خوابید!!؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 162 بازدید | 24 پست
من رایت بود پسر....چپ دختره عزیرم...من قبلا خونده بودم

سر پسرت چ جوری بودی چیا دوس  داشتی ،

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ذکر،باعث زیادی رزق و یا زیادی علم میشه ،ذکر مجربی هست .باید به مدت ۶۰ روز ،روزی ۴۰۰ بار گفته بشه و اگه یه روز قطع بشه یا کمتر از ۴۰۰ تا گفته بشه باید از اول شروع کرد. استغفرالله الذی لا اله الّا هُوَ الحی القیوم ،الرحمن الرحیم بدیع السماوات و الارض من جمیع ظلمی و جرمی و اِسرافی علی نفسی والتوب الیه    التماس دعا 
یه چیز دیگه هم هست من قبل بارداریم سینه چپم بزرگتر بود الانم بزرگتره ولی نه به شدت قبل بارداری ،اگه ...

نی نی من چپه دختره

فقط 39 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیم مهمونمون کنید.یاعلی.خدایا ممنون بخاطر فرشته کوچولویی که سپردی بهمون.تیکر تولد یکسالگی دخترگلمون

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

من وقتی خواب دارم همون موقع باید بخوابم اگر نخوابم معلوم نیست کی خوابم میبره 

دیشب ساعت ۸ خواب داشتم شدید نشد بخوابم بچه اذیت کرد

تا حالا بیدارم

سردرد سرگیجه ولی خواب به چشام نمیاد

با یه بچه یک ساله که ۹یا ۱۰صبح بیدار میشه.همش استرس دارم دیر خوابم بگیره و بیدار نتونم بشم

یه چیز دیگه هم هست من قبل بارداریم سینه چپم بزرگتر بود الانم بزرگتره ولی نه به شدت قبل بارداری ،اگه ...

سینه رو نمیدونم کدوم چیه....چون بزرگ کوچیکی نداشتم...فقط سمت راست برامن پسر بود..

ار بوی برنج بدم میومد..ترش مزه ها رو دوست داشتم..تمر هندی 2 بسته خوردم منی که اهل ترشی نبودم

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قدم قدم بایه علم....انشاالله اربعین میام سمت حرم   خدایافقط ازت میخوام نی نی هایی که بهمون میدی از همه نظرسالم باشن وصالح.
1473