1147
1254
هیچی بلد نیستم. یه لیسانس گرفتم به هیچ دردی نمیخوره. 

من سیکل دارم😑لعنت به من واقعا.هیچ غلطی نکردم

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
خوش به حالت. کاش منم الان۲۶ بودم. کاش منم بچه مو داشتم.‌حداقل انگیزه ای بود برای زندگیم. من خیلی پوچ ...

نه بابا همون بچه دست و پامو بسته...محکومم به تحمل 

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

دوستم اگه میتونی برو پیش مشاور نزار افسردگی بگیری خدایی نخاسته

نه بابا همون بچه دست و پامو بسته...محکومم به تحمل 

توروخدا نگین بچه نعمته. خوش به حالتون. من اگر بچه داشتم هر روز با انرژی مثبت به خاطرش بیدار میشدم. تنهایی خوب نیست. 

مشکل شوهرت مگه چیه؟ من طلاق گرفتم. 

1258
من اگه جای شما بودم یه کار نیمه وقت پیدا می کردم بعدش کلی تفریح می کردم کلی کلاس می رفتم😎😎😎😎

الان دیگه بعد پیری کلاس به چه دردم میخوره. رفتم ثبت نام کنم بسکتبال بهم خندیدن. همشون بچه بودن. 

روزی یه ساعت دور ناراحتیاتو خط بکش و برو بیرون قدم بزن و فقط تو اون یه ساعت تمام فکرای منفی رو بذار کنار برگشتی خونه دوباره فکر منفی کن 

ولی تو اون یه ساعت فقط خوب فکر کن

بعد یه ماه زندگیت اگر عوض نشد بیا اینجا تف کن رو پروفایل من 😐

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊

بهت یه چیزی بگم شاید باورت نشه اما قشنگ و با دقت بخونش.زندگی خودمه

من توی سن ۲۱سالگی ازدواج کردم و خیلی خیلی ازدواج توپی.به اندازه ای خفن که تمام دوست و فامیل و همه حسرتمو میخوردن.به جز ازدواج بهت بگم یکی از رشته های نامبر وان هم قبول شده بودم و به سرعت خونده بودمو و نزدیک فارغ التحصیلیم بود.

یه دختر بینهایت خوش استیل و خوش تیپ و به نسبت زیبا.

همسرمم عاشق من.گذشت و دوستهای صمیمیم همیشه حسرتمو میخوردن که وای تو رو خدا افریده بهت فقط خوشی نصیب کنه و بس.حالا برات زندگینامه ی اون اکیپ ۳نفرمونو میگم.

ده سال از اونروزا گذشته و 

۱.یکیشون پارسال ازدواج کرد توی سن سی سالگی و امسال بچش بغلشه.ارشدشو گرفته و توی اون ۹سال کلی تونسته توی حرفه و کار قوی تر و اسم دار تر از من بشه

یعنی الانش خیلی موفقتر از منه

۲.اونیکی دو سال پیش رفت یعنی سن ۳۰ سالگی کانادا و الان با یه برزیلی ازدواج کرده و دوتا پسر داره دو قلو و بی نهایت عالی.

حالا من یه ادم کاملا معمولی هستم و اونا خیلی از من جلوترن.

دوست قشنگم زندگی بالا پایینش خیلی زیاده.

8
روزی یه ساعت دور ناراحتیاتو خط بکش و برو بیرون قدم بزن و فقط تو اون یه ساعت تمام فکرای منفی رو بذار ...

شما درست میگین. اما برای من نشدنی شده.‌

بعد از ازدست دادن شوهرم هیچی ارومم نکرد. دیگه نخندیدم. نتونستم فکر خوب کنم. دلم پر از غمه

بهت یه چیزی بگم شاید باورت نشه اما قشنگ و با دقت بخونش.زندگی خودمه من توی سن ۲۱سالگی ازدواج کردم و ...

خب ببینید ۳۰ سالگی هم ازدواج کردن هم به هدفهاشون رسیدن.

من هیچی ندارم تو این سن. 

شما درست میگین. اما برای من نشدنی شده.‌ بعد از ازدست دادن شوهرم هیچی ارومم نکرد. دیگه نخندیدم. نتون ...

غم خوردن اندازه داره

تا یه مدت طبیعیه

بعدش دیگه افراطه

من بخاطر اینکه ۴ تا از عزیزامو تو یک سال ونیم از دست دادم حال و اوضاع به شدت وخیمی داشتم 

ولی الان که سه سال ازون روزها میگذره میگم اگر کسی بود دو تا چک میزد تووگوشم شاید من زودتر بخودم میومدم

و زندگی رو به کام خودم تلخ نمیکردم

خدا به اندازه ی ظرفیت ادما بهشون غم و درد میده این آیه ی صریح قرآنه

پس اگر یه جایی تو زندگی گیری افتاد توکارمون خدا قدرت حل مسئله رو در ما می دیده که این اتفاق برامون پیش اومده 

سرتو بگیر بالا محکم صداش کن بهش تکیه کن از این گذرگاه هم با موفقیت عبور میکنی یقین دارم

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
الان دیگه بعد پیری کلاس به چه دردم میخوره. رفتم ثبت نام کنم بسکتبال بهم خندیدن. همشون بچه بودن.  ...

کجات پیره، انشاالله که 120ساله بشی ولی اگه قرار باشه 60ساله هم بمیری حدود 30سال دیگه وقت داری، یعنی به اندازه همین مدتی که گذروندی،مگه قراره هرجامیری سن و سالت رو بگی، به همه بگو 25 ام😎😎

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا
1226
غم خوردن اندازه داره تا یه مدت طبیعیه بعدش دیگه افراطه من بخاطر اینکه ۴ تا از عزیزامو تو یک سال و ...

مشکلم با سنمه. اگر زیر ۲۵ سال بودم امید داشتم. دیگه برای زندگی خوب خیلی دیر شده. 

میخواستم خودکشی کنم. اما نکردم.‌رفتم سمت خدا و صداش کردم. روزه هم میگیرم. اما حال روحیم داغونه. عین مرده ها هستم. 

بذار برات یه چیزی تعریف کنم

من متولد ۶۴ هستم

توبچگی عاشق شدم 

کلاس پنجم بهم گفت دوسم داره 

و من دل خوش کردم از همون سن به حرفش 

یه مسائلی پیش اومد که مارو از هم دور کرد و حتی جرات سلام کردن به هم رو نداشتیم تا ۱۸ سالگی

وقتی ۱۸ سالش شد اومد خاستگاری خانوادم رضایت ندادن و اون دیگه پاپی نشد و من انتظار بودم و بغض و حسرت

رفتم دانشگاه بقیه کلی شیطنت میکردن و من بازم اگر میخاستم به کسی فکر کنم عذاب وجدان میگرفتم میگفتم خدا یکی عشق یکی 

دانشگاه تمام شد و اون کلا از ایران رفت و من دلسرد و داغون از اینهمه جفا شروع کردم به انتخاب بین خاستگارام

در عید سال ۹۴ با یه معلم آشنا شدم و بخاطر حرف مردم با تمام قلب سیاهی که داشت مصمم شدم بهش بگم بله 

چون خسته بودم 

داغون بودم از طعنه که سی رو هم ردی کردی ولی شوهر نکردی و ازین حرفا

دلو به دریا زده بودم و آماده بله دادن

چند روزی بود با معلم دعوام شده بود و حرف نمیزدیم

برام از یه خط ناشنا مسیج اومد 

و اون کی بود؟ عشق دوران کودکیم

گفت شنیدم خاستگار داری 

ولی اگر میشه بمنم فرصت بده 

بعد ده سال برگشت و باهم ازدواج کردیم 

ینی میخام بگم خدا از بنده ش هیچوقت غافل نمیشه و همیشه حواسش هست فقط شکر کن به درگاهش بابت هر اتفاقی توی زندگیت

ببخش طولانی شد

مشکلم با سنمه. اگر زیر ۲۵ سال بودم امید داشتم. دیگه برای زندگی خوب خیلی دیر شده.  میخواستم خود ...

نویسنده ی هری پاتر تو چهل سالگی یهو جهش کرد ... سن فقط یه عدده ... 

خب ببینید ۳۰ سالگی هم ازدواج کردن هم به هدفهاشون رسیدن. من هیچی ندارم تو این سن. 

منظور حرف من این بود زود زندگیتو قضاوت نکن.و قبول کن خودتم برای زندگیت تلاش نکردی.از همین امروز شروع کن.روزی نیم ساعت پیاده روی کن.بین ۵و نیم تا ۶ صبح

بهت قول میدم زندگیت عوض میشه.بهت قول میدم.

ساعت ۱۰ شب هم بخواب.اگر زندگیت تغییر نکرد

فقط یادت باشه خود ادم باید برای زندگیش تلاش کنه.تو کار نداری چون حرفه ای بلد نیستی.چون پیگیر نبودی.حالا پیگیر شو.فتوشاپ تایپ عکاسی اینا دو ماهه ادم فول میشه توش

یاد بگیر و شروع کن دنبال کار بگرد

برو توی جامعه

1252