1147
1254
منم عین توام.چیشده عزیزم؟

سنم بالاست. نه ازدواج کردم. نه شغلی دارم نه حرفه ای هیچی 

همه چیزمو از دست دادم. یه زمانی از هنه جلوتر بودم یه هو عقب افتادم. به هر که نگاه میکنم حسرتشو میخورم. من هیچی ندارم. هیچی نیستم.

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258

آخی چه سالته منم حس تورو دارم .امروز تولدمه اما انگار روز مرگمه شریک زندگی بدباشه...

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
1221
تنها امیدم خداست. اما امیدی به خودم ندارم. خیلی بی عرضه ام. زرنگ نیستم. همش مات و مبهوتم

این حرفارو بخودت تلقین نکن .رشتت چیه...چه مهارتی داری؟گواهینامه داری؟

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

کتاب قدرت من هستم از جول اوستین و کتاب خجالت نکش دختر رو حتما بخون کلا باعث میشه زندگیت عوض بشه

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زنی ۲۰ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرد ومن مادردختری به نام سِودا شدم و  درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به عهده دارم 
۳۲. شما چند سالتونه؟ ازدواج کردین؟

من امروز رفتم تو۲۶.اره یه پسر ۴ساله دارم .از شوهرم ناراضی.ازحماقتای خودم . خیلی داغونم

1257
اخه دیگه پیر شدم.‌فقط دلم مرگ میخواد. 

وااا کجات پیره🤣🤣🤣🤣انگار ۹۰سالشه

من امروز رفتم تو۲۶.اره یه پسر ۴ساله دارم .از شوهرم ناراضی.ازحماقتای خودم . خیلی داغونم

خوش به حالت. کاش منم الان۲۶ بودم. کاش منم بچه مو داشتم.‌حداقل انگیزه ای بود برای زندگیم. من خیلی پوچم

1241