1265
1292
عنوان

خانوما سوال درباره واژن دارم

331 بازدید | 28 پست

من نمیتونم تشخصی بدم بوی طبیعیش باید چطور باشه ..میشه لطفا راهنماییی کنید .میترسم ی وقت عفونت داشته باشم ممکنه واژن در حالت عادی بو خاصی بده؟

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

اگه اشتباه نکنم واژن یه سری باکتریهای مفید هم داره که طبیعیه بودنش و احتمال داره بخاطر عملکرد اونها یه مقداری بو بده ،اما اگه درکنار بو ترشحات یا خارش و سوزش غیرعادی دیدی یعنی عفونت داری

1291
بوی  عادیش مثل بوی شغال تلف شده میمونه🤣🤣🤣 شوخی کردم طبیعی که بو نمیده

ینی اگه هر بویی احساس کنیم عفونته ؟طبیعی نمیتونه باشه؟

کلا درحالت عادی بو نمیده گلم.ببخشید اگه آبریزشت بو میده یعنی عفونت داری

فرفری معروف به آرپیچی زن.تفنگ به دست.کلا همه کاره ی سایتم.اذیت کنی با همین تفنگم🔫🔫 سوراخ سوراخت میکنم😜😜
اگه اشتباه نکنم واژن یه سری باکتریهای مفید هم داره که طبیعیه بودنش و احتمال داره بخاطر عملکرد اونها ...

هیچ خارش سوزش التهابی وجود نداره این بو دائم هست بازم موردی نداره؟

1315

بوی بد نشونه عفونته. 

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم
بوی  عادیش مثل بوی شغال تلف شده میمونه🤣🤣🤣 شوخی کردم طبیعی که بو نمیده

سایو بانو ی بوی ملایم میتونە طبیعی باشە ، بە بدن افراد بستگی دارە ، گاهی تغذیە هم اثر گذارە رو این بو 

استارتر باید  خارش و ترشحات پنیرمانند و ... نداشتە باشید  است

وای میتونستی عنوانتو یکم بهتر ترمینوشتی 😳

چ سوالایی میپرسید بخدا 

.......

خدا توفیق بده

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!

البته گاهی بوی بد ناشی از رطوبته .سعی کنید همیشه خودتونو خشک نگه دارید.

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم
1308
وای میتونستی عنوانتو یکم بهتر ترمینوشتی 😳 چ سوالایی میپرسید بخدا  ....... خدا توفیق بده

عزیزم سایت به این مدل تاپیک ها میخوره خلاف نکردم چی بنویسم دیگه واقعا عصاب ادم خورد میکنید

سایو بانو ی بوی ملایم میتونە طبیعی باشە ، بە بدن افراد بستگی دارە ، گاهی تغذیە هم اثر گذارە رو این ب ...

مرسی عزیزم ندارم 

ینی اگه هر بویی احساس کنیم عفونته ؟طبیعی نمیتونه باشه؟

عزیزم اگه خارش التهاب ترشح بد بو باشه  باید درمان بشین والا ترشحات  عادی داریم که طبیعیه مثل سفیده تخم مرغه .... خودش هم بوی خاصی داره که بد  و زننده نیست نگران نباش 

من مشاور طب سنتی هستم تل اگه دوست داشتی بهم پیام بده از این به بعد سوال داشتی بپرسی 

@tahereh_nn

مشاور طب سنتی و سلامتی هستم تل گروه دارم هرکی خواست به آیدی زیر تل پیام بده که بهش لینک گزوهم رو بدم @taheteh_nn هر سوالی دارین بپرسید
1280