2726
عنوان

بیاین خودتونو لو بدین چطور شوهرا رو تیغ میزنین؟!😂😍منم یاد بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1541 بازدید | 87 پست
پس پولای قلکو چیکارمیکنین

یه بار واسه رهن مغازه ور داشت ۵تومن توش بود

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍
لایک داری😘

والا خب😑

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مثلا یه بار با زنداییم رفتم بیرون یه چیزی خرید ۲۰تومن گفت آقا ۵۰بکش بعد۳۰ تومنو گذاشت جیبش

اخه جلو من ؟!

داییمه ها!😉

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍

حتی اگر به پیسی بخورم محاله اینکارو بکنم

برای خودم شان و شخصیت قائلم

عزت نفس داشته باشید 

زندگی یه رابطه ی عاشقانه س اصلا لفظ کش رفتن و تیغیدن برای زن و شوهر نیست 

۲ساله ازدواج کردم حتی بی اجازه دست تو جیب همسرم نکردم موقعی که میخام لباساشو بشورم 

هم برای ایشون احترام قائلم هم برای خودم

روزی رسون هم خداست ...

تمام آدما وسیله ن اگر به این اعتقاد داشته باشیم  همه چی حل میشه

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
2728
حتی اگر به پیسی بخورم محاله اینکارو بکنم برای خودم شان و شخصیت قائلم عزت نفس داشته باشید  زن ...

ممنون از نظراتتون😕

بالاخره تازه کارم ترفند لازم چرا؟مگه به قیافه ام میخوره شیطون باشم همه که میگفتن ارومی🙂

ن منظورم از موضوعاتت بود

حتما اون تایپیک بریا

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
بهش گفتم بذار یه مدت من مدیریت کنم اگه بد بود کارتتو پس بگیر اگه نبود ادامه میدیم بهش گفتم امتحانش ض ...

خیلی عالیه

ان شاءلله خوشبخت باشین همیشه😍😍

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
حتی اگر به پیسی بخورم محاله اینکارو بکنم برای خودم شان و شخصیت قائلم عزت نفس داشته باشید  زن ...

منم نگفتم بدزدم

پس انداز مخفیانه واسه خودشه وگرنه من پولو باخودم تو گور نمیبرم

ن منظورم از موضوعاتت بود حتما اون تایپیک بریا

مرسی عشقم

حالا به عکس بزار ببینمت دیگه اونشب که با کنجکاوی خوابیدم

یه بار واسه رهن مغازه ور داشت ۵تومن توش بود

بعداین هدفتون چیه از پولاش

منم نگفتم بدزدم پس انداز مخفیانه واسه خودشه وگرنه من پولو باخودم تو گور نمیبرم

تاپیکتون خب اینجوری به من القا کرد تیغیدن لفظش قشنگ نیست ..

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
مرسی عشقم حالا به عکس بزار ببینمت دیگه اونشب که با کنجکاوی خوابیدم

الان اینجا😳بخاب دختر😐

بعداین هدفتون چیه از پولاش

خونه😍

الان اینجا😳بخاب دختر😐

نه پس فردا

پرنده تو تاپیک پر نمیزنه

بزار زود پاک کن

2706