2410
2553
عنوان

بیاین خودتونو لو بدین چطور شوهرا رو تیغ میزنین؟!😂😍منم یاد بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1534 بازدید | 87 پست

یه سری خانوما خواسته هاشونو موقع رابطه از شوهرشون میخوان اونام با جون و دل قبول میکنن اینم امتحان کت

اگه با نظر من مخالفی لطفا توهین نکن   اگه هم ارث باباتو ازم میخوای شماره حساب بده برات کارت به کارت کنم
لبام رو شبیه اردک میکنم  چشامو میبندم  و جمله امیر چقدر بی تربیت شدی رو میگم  و می ...

چرا جمله اول و دومت بی ربطن به هم ؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شماره کارت و رمز دومشو دارم پول بخوام از کارتش منتقل میکنم به کارت خودم منتها پیامش میره واسش همون م ...

خسته نباشی😍😘

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍
2456
به نظرم یه خانوم باید واسه خودش یه پس انداز محرمانه داشته باشه

قبول دارم ...

خب مگه همسرتون ب شما پولی و به عنوان ماهیانه نمیدن?یا اگر درخواست کنین قبول میکنن?شما هر مقدار پولی ک میخواین و حداقل 100 یا 200 میاهیانه بیشتر بگین تا همون و حداقل بتونین پس انداز کنین

یه سری خانوما خواسته هاشونو موقع رابطه از شوهرشون میخوان اونام با جون و دل قبول میکنن اینم امتحان کت

یه بار گفتم گفت اگه میخواستم پول بدم که زن نمیگرفتم

هر شب یه خیابون نگه میداشتم خرجش پنجاه تومن صد تومن بود😭😢😩

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍

من هر وقت اینجور مواقع گفتم قهر کرد گفت مگه رسمی زنم نیستی که واسه اینجور کارا بهت پول بدم ،

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
2714

من همسرم عین باباشه. اگه برای پول گرفتن اه ناله کنی  بدترمیشه. هرچی بگی پول نمیخوام لازم ندارم بیشترکاسب میشی. اینو زمانی که عقدبودم از رفتارهای مامانش فهمیدم که برای هرچیزی چونه میزنه و ناله میکنه مثلا میگه برس خریدم وای پولم تمام شد یا.  گدا میاد دم خونه باباش میگه پول خورد داری. میگه من که اصلا پولی ندارم  باباهم بدترمیکنه.   منم یاد گرفتم   برعکس انجام میدم بیشترکاسب میشم😁

قبول دارم ... خب مگه همسرتون ب شما پولی و به عنوان ماهیانه نمیدن?یا اگر درخواست کنین قبول میکنن?شما ...

چرا ولی خب واقعا خرج میشه

خرج خونه از همونه

آرایشگاهی چیزی هم هست

بیرون هم که برم حداقل پنجاه رو شاخشه

تازه اگه مناسبتی نباشه که کادو بدم

چجوری ؟ 

ادرس تایپیکتو بزار تایپیکـنی نی یار۵

برات حذفش میکنه

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
من هر وقت اینجور مواقع گفتم قهر کرد گفت مگه رسمی زنم نیستی که واسه اینجور کارا بهت پول بدم ،

دقیقا

یه بار گفتم گفت اگه میخواستم پول بدم که زن نمیگرفتم هر شب یه خیابون نگه میداشتم خرجش پنجاه تومن صد ...

میخواستی بگی اون فرداش کوفتم نمیزاشت جلوت بخوری 😒تازه ۵۰ تومنم پول داده بودی

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
شوهرتون راضیهه؟اخه کمتر مردی اینجوری راضی میشه

اره چون میدونه نمیتونه مدیریت کنه واسه همین سپرده دست من البته سفارش پدر شوهرمم بود خیلی براش مدیریت میکنم البته از وقتی سر یه جریانی به شدت ناراحت بود پرسیدم چی شده گفت دوستم به خاطر سنگ قبر پدرش ازم قرض خواسته نمیدونم جی بهش بگم گفتم بگو بهش میدی گفت از کجا بهش گفتم که از پولای خودش پس انداز کردم هشت ماه پس انداز پولاش شده بود 3200باورش نمیشد رغب شد که حتما کارتش دست خودم باشه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2706