2726
عنوان

بیاین خودتونو لو بدین چطور شوهرا رو تیغ میزنین؟!😂😍منم یاد بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1548 بازدید | 87 پست

ما ژیلت میزنیم 

ولی جدای از همه چی مگه باید تیغ بزنیم ؟

ی نفر ۱۴۰۰ساله که منتظره ۳۱۳نفره 😔😔      آقاجان کجایی                                                                                                                               میشه واسه حاجتم صلوات بفرستین😔😔                                     این جمعه و جمعه های دیگر حرف است آدم بشوم سه شنبه هم می آیی       ‌‌‌‌‌‌                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید یه سوال غیر فنی داستم تاپیک ک گزاشتید چجور میتونید پاکش کنید 

من قفل می‌کنم پاک رو نمیدونم والا

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍
2728

آی دیانا😂😂وقتی عنوانو دیدم شککردم ک توباشی😂😂

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

من تصمیم گرفتم هرچی پول جمع کردم برم خرج لباس کنم خسته شدم ازبس که خرج نکردم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
هر هر هر

واقعا همینطوری بود ،من بهش میگفتم پیخوام تیغت بزنم اونم کیف پولشو میگرفت جلو میگفت تیغ بزن هر چی بود واسه خودت همیشه هم سه تومن بود واسه کرایه فرداش ،این بود تیغ زدن ما

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
ما ژیلت میزنیم  ولی جدای از همه چی مگه باید تیغ بزنیم ؟

به نظرم یه خانوم باید واسه خودش یه پس انداز محرمانه داشته باشه

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍

شماره کارت و رمز دومشو دارم پول بخوام از کارتش منتقل میکنم به کارت خودم منتها پیامش میره واسش همون موقع بهم زنگ میزنه😒😑

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
واقعا همینطوری بود ،من بهش میگفتم پیخوام تیغت بزنم اونم کیف پولشو میگرفت جلو میگفت تیغ بزن هر چی بود ...

مرسی واقعا 😍

من خودم درامد دارم ولی کارت همسرم با منه خودم روزانه بهش پول میدم پول تو جیبی😂😂😂😂

شوهرتون راضیهه؟اخه کمتر مردی اینجوری راضی میشه

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2706