1147
1267
لایک داری😘

والا خب😑

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زنی ۲۰ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرد ومن مادردختری به نام سِودا شدم و  درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به عهده دارم 

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

حتی اگر به پیسی بخورم محاله اینکارو بکنم

برای خودم شان و شخصیت قائلم

عزت نفس داشته باشید 

زندگی یه رابطه ی عاشقانه س اصلا لفظ کش رفتن و تیغیدن برای زن و شوهر نیست 

۲ساله ازدواج کردم حتی بی اجازه دست تو جیب همسرم نکردم موقعی که میخام لباساشو بشورم 

هم برای ایشون احترام قائلم هم برای خودم

روزی رسون هم خداست ...

تمام آدما وسیله ن اگر به این اعتقاد داشته باشیم  همه چی حل میشه

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
1226
بالاخره تازه کارم ترفند لازم چرا؟مگه به قیافه ام میخوره شیطون باشم همه که میگفتن ارومی🙂

ن منظورم از موضوعاتت بود

حتما اون تایپیک بریا

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
بهش گفتم بذار یه مدت من مدیریت کنم اگه بد بود کارتتو پس بگیر اگه نبود ادامه میدیم بهش گفتم امتحانش ض ...

خیلی عالیه

ان شاءلله خوشبخت باشین همیشه😍😍

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
1274
یه بار واسه رهن مغازه ور داشت ۵تومن توش بود

بعداین هدفتون چیه از پولاش

منم نگفتم بدزدم پس انداز مخفیانه واسه خودشه وگرنه من پولو باخودم تو گور نمیبرم

تاپیکتون خب اینجوری به من القا کرد تیغیدن لفظش قشنگ نیست ..

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
مرسی عشقم حالا به عکس بزار ببینمت دیگه اونشب که با کنجکاوی خوابیدم

الان اینجا😳بخاب دختر😐

1257
خونه😍

یعنی شوهرت دگ ب پولش دست نمیزنه؟

نه پس فردا پرنده تو تاپیک پر نمیزنه بزار زود پاک کن

دیانا، شوهرم راضی ب عکس گذاشتن نیس

البته اول طلاهامو که فروخته بخره بعد واسه خونه اونا رو بفروشه

خب هرماه بشکونش ی تیکه طلا بخر براخودت

1252