1345
1341

خدایی کمتر زنی هست که پول کش نره

حالا ما می‌گیم پس انداز😘

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350

والا من از دیروز تا الاان ۵۰۰ دادم شوهرم . هر وقتم بخام‌میگم من اینقد میخام مگه عهده بوقه ک زن جرلت حرف دانشته باشه و یواشکی ی زار دوزار برداره😕

از تحمل که گذشتم به تحمل خوردم... 

حالا هر کی یه مدل و اسمی

من میگم پس انداز زنونه😍

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍
1348

من خودم درامد دارم ولی کارت همسرم با منه خودم روزانه بهش پول میدم پول تو جیبی😂😂😂😂

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
بهش میگفتم بیا تیغت بزنم بعد اونم میومد جلو من تیغ میزدم براش

هر هر هر

لبام رو شبیه اردک میکنم  چشامو میبندم  و جمله امیر چقدر بی تربیت شدی رو میگم  و می ...

موفق باشی عزیزم😘

باشه امتحان کنم😂

1226

ما ژیلت میزنیم 

ولی جدای از همه چی مگه باید تیغ بزنیم ؟

ی نفر ۱۴۰۰ساله که منتظره ۳۱۳نفره 😔😔      آقاجان کجایی                                                                                                                               میشه واسه حاجتم صلوات بفرستین😔😔                                     این جمعه و جمعه های دیگر حرف است آدم بشوم سه شنبه هم می آیی       ‌‌‌‌‌‌                       
ببخشید یه سوال غیر فنی داستم تاپیک ک گزاشتید چجور میتونید پاکش کنید 

من قفل می‌کنم پاک رو نمیدونم والا

1335