2726
عنوان

دلم میخاد کتکش بزنم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 39 پست
اوهوم ...واقعااا...شانس منه امشب مهمونم دارم...کلیم خستم...سر درد شدید گرفتم

تو اولین فرصت عادت خوابشو درست کن.

اشتباه محضه بچه رو عادت بدین روی پا بخوابه .

کلی هم باید زحمت به خودتون بدین این عادت بدو ازش بگیرید

انقد گریه میکنه تا بالا بیاره اگه اخمیت ندم

عین پسرمن 

ممکن نبود حرفش رو عوض بکنه انقدگریه میکرد تابالا میاورد همه میگفتن به حرفش رفتی زورگوشده ولی واقعااینطورنبود خیلی یکدنده بود 

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقد گریه میکنه تا بالا بیاره اگه اخمیت ندم

عزيزم😁😁خدا حفظش كنه، ولي نذار گريش بشه سلاحش.. الان بچه دوست من ياد گرفته كه هركاررري مامانش براش انجام نميده بايد گريه كنه تا مامانه انجام بده😂😑

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤
2728
اوهوم ...واقعااا...شانس منه امشب مهمونم دارم...کلیم خستم...سر درد شدید گرفتم

بابچه مهمونی دادن خیلی سخته هم ادم خودش اذیت میشه هم بچه

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
بابچه مهمونی دادن خیلی سخته هم ادم خودش اذیت میشه هم بچه

اوهوم اونم با زبون روزه

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
دختر منم نمیخوابه خیلیییی خوابم میاد. همش نصف شبا پی پی میکنه تا عوضش میکنم خوابش میپره دیگه نمیخواب ...

وایی چه عادت بدی ک نصف شب پی پی میکنه

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂