2410
2553
عنوان

دلم میخاد کتکش بزنم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 39 پست

من بچه ندارم، ولي به نظرم بهش اهميت نده، روزا خستش كن شبا بخوابه، زمان ما كي اينقدر اهميت ميداد تازه ٢٧ ماهگيمون كه يادمون نيس اصن

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همبنه دیکه اونروز که میگفتی نهم نیست چی باشه ول پسر باشه خیلی بهتره یادت رفته ما بادمونه 

ها؟؟؟من گفتم مهم نیس چی باشه و پسر باشه؟؟؟؟بابا من خودم خواخر ندارم دوس داشتم دختر باشه...تا اخرین روزم ک خواستم برا زایمان برم هم اسم دختر اماده کرده بودم هم پسر...ولی این چه ربطی داشت واقعاااا🤔🤔مگه دختر اذیت نمیکنه بچع ک لوسه همینه

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
2720
نه ۲۷ ماهشه...وقتی روو پامه خوابم میبره محکم پاهاشو میزنه بهم ک ....ک چرا تکون دادنت قط شده از اول ت ...

🤣🤣🤣🤣درک ات میکنم آدم از حرص میخواد یه کتک بزنه ولی لامصب چشای مظلومش نمیداره که😐

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
من بچه ندارم، ولي به نظرم بهش اهميت نده، روزا خستش كن شبا بخوابه، زمان ما كي اينقدر اهميت ميداد تازه ...

انقد گریه میکنه تا بالا بیاره اگه اخمیت ندم

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
بزارش رو پات خودتم دو تا بالش بزار پشتت تکیه بده بخواب فعلا تنها راهی که بنظرم میاد

میگه تکونم بده 😭😭

2714
فقط امضات🤩👍

😍😍

میگه تکونم بده 😭😭

میدونم چی میگی گهگاهی تکونش بده خودتم وسطش بخواب

فکر کنم تا جهار پنج سال منم همین بساط و داشتم

و دقیقا روزهایی که فرداش کار داشتم یا روز قبلش خیلی خسته بودم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
🤣🤣🤣🤣درک ات میکنم آدم از حرص میخواد یه کتک بزنه ولی لامصب چشای مظلومش نمیداره که😐

اره واقعا....بهضی وقتا میزنم ب بالش ک فک کنه دارم اینو میزتم😂😂

میدونم چی میگی گهگاهی تکونش بده خودتم وسطش بخواب فکر کنم تا جهار پنج سال منم همین بساط و داشتم و د ...

اوهوم ...واقعااا...شانس منه امشب مهمونم دارم...کلیم خستم...سر درد شدید گرفتم

بلخشید غلط کردم نفهنیدم خاب به چشم اوند یه چیزی گفتم

دور از جونت عزیزم😍😍🤩🤩منم ب شوخی حرف زدم...ازون مخاطب های دهن پاره کن نیستم

اوهوم ...واقعااا...شانس منه امشب مهمونم دارم...کلیم خستم...سر درد شدید گرفتم

عزیزم 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706