2726
عنوان

دلم میخاد کتکش بزنم😭😭

568 بازدید | 39 پست

بخدا امشب اصن هنو چشامو روو هم نذاشنم ...سر درد گرفتم...پسرم همش میگه منو بزار روو پات....هوا داره روشن میشه من بیچاره نیم ساعتم نخوابیدم.....امشب مهمونم دارم....دلم میخاد محکم بشکونش بگیرم اخه بچه انقد لوس

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باباش نیست کمک بده؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2728
چندوقتشه  مگه متوجه نمیشه شمام نیاز به خواب دارین؟

نه ۲۷ ماهشه...وقتی روو پامه خوابم میبره محکم پاهاشو میزنه بهم ک ....ک چرا تکون دادنت قط شده از اول تکونش بدم

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
باباش نیست کمک بده؟

باباش بنده خدا یه ساعت دیگه باس بره سرکار

همبنه دیکه اونروز که میگفتی نهم نیست چی باشه ول پسر باشه خیلی بهتره یادت رفته ما بادمونه 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

بزارش رو پات خودتم دو تا بالش بزار پشتت تکیه بده بخواب

فعلا تنها راهی که بنظرم میاد

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
نه ۲۷ ماهشه...وقتی روو پامه خوابم میبره محکم پاهاشو میزنه بهم ک ....ک چرا تکون دادنت قط شده از اول ت ...

عههه منم بچگی هام اینکارو میکردم مامانمم مظلوم هیچیم نمیگفت😅

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2706