2726
عنوان

بیاید بگید برای تولد همسرم چی هدیه بدم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 32 پست
اگه میخوایی هزینه بالایی کنی دستبند چرم طلا بگیر یا بج (گیره) کت طلا بگیر ☺البته بج رو میتونی بدی نق ...

چقد میشه هزینش من ۴۰۰بیشتر نمیتونم خرج کنم😑

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد میشه هزینش من ۴۰۰بیشتر نمیتونم خرج کنم😑

گرم طلارو میتونی کم کنی دیگه مثلا بگی هزینه انقدر میتونم بکنم اونام در حد هزینت میسازن

نقره کمتر از طلا میشه فکر کنم 300 بشه یا شایدم یکم کمتر

پارسال اینارو گرفتم براش ست چرم 

یه کیکم گرفتم رفتیم سفره خونه سنتی اونجا یه جشن کوچیک گرفتم براش  امسالم همین کارو میکنم با کادوی دیگه😂

2728
گرم طلارو میتونی کم کنی دیگه مثلا بگی هزینه انقدر میتونم بکنم اونام در حد هزینت میسازن نقره کمتر از ...

باشه عزیزم تو فکر میمونه ممنون گلمم😘😘😘

من سال اولی ک عقد بودیم،ی کیک گرفتم واس کادو هم شلوار جین

بعد عاقا بس ک فضول بود گفت کیک رو نیار خونه مون،ما رسم این چیزا رو نداریم و الان مامانم موذب میشه کادو نده😐با خودم گفتم خب کادو بده ک معذب نشه!هر چند ک من اصلا واس کادو نمیخواستم اونجا جشن بگیرم قصد داشتم دور هم باشیم.

کیک رو بردم خونه مامانم،بعد عاقا گفت نصفشو ببریم اونور😐

کلا چند بار اول واس مناسبتها اصلا بهم خوش نگذشت.خاطره خوبی ندارم

اره کادو خریدن برا مرد خیلی سخته 😐

زن راحته همه چی میتونی بخری ولی مرد یا لباسه ک اخرش پسند نمیکنه یا به تنش نمیشه یا ساعت و کیف پول 😂

پارسال اینارو گرفتم براش ست چرم  یه کیکم گرفتم رفتیم سفره خونه سنتی اونجا یه جشن کوچیک گرفتم ب ...

من باشم ادکلن نمبخرم 

لباس پاوربانک مونوپاد اینجور وسایل بیشتر به کار مردا میاد

یارب نظر تو برنگردد...
ببخشید کیا از عینک دودی سردرمیارن؟من دوس دارم امسال برا تولدش بگیرم؟باید قبلش بره پیش چشم پزشک؟

ن گلم ولی خب عینک دودی چیزیع ک باید خودشم باشه بزنه ببینه کدوم بیشتر به صورتش میاد اگه بگیری باید به فروشنده بگی ک اگه پسند نکرد میارم عوض میکنم 

2706