2733
2739

من و همسرم توی دوران عقدیم و آخر خرداد تولدشه.با توجه به اینکه میدونم سالهاست کسی براش تولد نگرفته ، پیشنهادتون چیه؟(با قیمت خوب باشه)

به نظرتون کیک هم بخرم ببرم خونشون یا کادو بسه؟

کیک هم بخر😍 کل تولد به کیکشه 

کادو میتونی یه کلاه بدی یا کمربند یا عینک دودی ... در حد بودجه ات 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من پارسال مرداد براش ست کیف و کمر بند گرفتم چرم شد حدودا ۳۷۰با کیک اینا۴۵۰ امسال نمیدونم چی بگیرم  مبخواستم ادکلن بگیرم میگن جدایی میاره میترسم تو این گرونیم ادم نمیشه بره سمت ساعت و غیره

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2738
سلام عزیزم😊۱۰۰ تومن

😊😍

بنظرم اگه از محصولات بهداشتی استفاده میکنن براشون پک نیوا بگیرین افتر شیو مام و اسپری و کرم رو تو کیف بهداشتی مردونه داره من این قیمت از هایپر استار خریدم البته با تخفیفش😃

مبارک هم باشین در کنار هم شاد باشین و عاقبت بخیر بشین🌹

۱۰۰ تومن

براش شلوار بگیر با یه کیک کوچولو یه باغ سنتی خوب با قیمت مناسبم ببین ببر کیک بده بهشون چن تام بادکنک بخر تزیین کنن قسمتی ک مال شماست رو  بعد ببرش جشنو بگیر کادوشم بده 

من پارسال مرداد براش ست کیف و کمر بند گرفتم چرم شد حدودا ۳۷۰با کیک اینا۴۵۰ امسال نمیدونم چی بگیرم &n ...

اگه میخوایی هزینه بالایی کنی دستبند چرم طلا بگیر یا بج (گیره) کت طلا بگیر ☺البته بج رو میتونی بدی نقره بسازن با روکشش طلا که هزینش کمترم میشه

ول کن بابا ایم خرفاتو

ینی بخرم اخه لباس ک میگیرم  براش یا تنگ میشه یا کوچیک ولنتاین شلوار گرفتم سه بار برد عوض کرد😐 واسه همین دیگه نمیخوام لباس باشه ساعتم گردنه نمیتونم ست کیف و کمربندم پارسال گرفتم پس همون ادکلن میخرم 

2706