2726

من و همسرم توی دوران عقدیم و آخر خرداد تولدشه.با توجه به اینکه میدونم سالهاست کسی براش تولد نگرفته ، پیشنهادتون چیه؟(با قیمت خوب باشه)

به نظرتون کیک هم بخرم ببرم خونشون یا کادو بسه؟

کیک هم بخر😍 کل تولد به کیکشه 

کادو میتونی یه کلاه بدی یا کمربند یا عینک دودی ... در حد بودجه ات 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من پارسال مرداد براش ست کیف و کمر بند گرفتم چرم شد حدودا ۳۷۰با کیک اینا۴۵۰ امسال نمیدونم چی بگیرم  مبخواستم ادکلن بگیرم میگن جدایی میاره میترسم تو این گرونیم ادم نمیشه بره سمت ساعت و غیره

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
سلام عزیزم😊۱۰۰ تومن

😊😍

بنظرم اگه از محصولات بهداشتی استفاده میکنن براشون پک نیوا بگیرین افتر شیو مام و اسپری و کرم رو تو کیف بهداشتی مردونه داره من این قیمت از هایپر استار خریدم البته با تخفیفش😃

مبارک هم باشین در کنار هم شاد باشین و عاقبت بخیر بشین🌹

۱۰۰ تومن

براش شلوار بگیر با یه کیک کوچولو یه باغ سنتی خوب با قیمت مناسبم ببین ببر کیک بده بهشون چن تام بادکنک بخر تزیین کنن قسمتی ک مال شماست رو  بعد ببرش جشنو بگیر کادوشم بده 

من پارسال مرداد براش ست کیف و کمر بند گرفتم چرم شد حدودا ۳۷۰با کیک اینا۴۵۰ امسال نمیدونم چی بگیرم &n ...

اگه میخوایی هزینه بالایی کنی دستبند چرم طلا بگیر یا بج (گیره) کت طلا بگیر ☺البته بج رو میتونی بدی نقره بسازن با روکشش طلا که هزینش کمترم میشه

ول کن بابا ایم خرفاتو

ینی بخرم اخه لباس ک میگیرم  براش یا تنگ میشه یا کوچیک ولنتاین شلوار گرفتم سه بار برد عوض کرد😐 واسه همین دیگه نمیخوام لباس باشه ساعتم گردنه نمیتونم ست کیف و کمربندم پارسال گرفتم پس همون ادکلن میخرم 

2706