1421
1389
عنوان

بیاید بگید برای تولد همسرم چی هدیه بدم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 32 پست

من سال اولی ک عقد بودیم،ی کیک گرفتم واس کادو هم شلوار جین

بعد عاقا بس ک فضول بود گفت کیک رو نیار خونه مون،ما رسم این چیزا رو نداریم و الان مامانم موذب میشه کادو نده😐با خودم گفتم خب کادو بده ک معذب نشه!هر چند ک من اصلا واس کادو نمیخواستم اونجا جشن بگیرم قصد داشتم دور هم باشیم.

کیک رو بردم خونه مامانم،بعد عاقا گفت نصفشو ببریم اونور😐

کلا چند بار اول واس مناسبتها اصلا بهم خوش نگذشت.خاطره خوبی ندارم

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

اره کادو خریدن برا مرد خیلی سخته 😐

زن راحته همه چی میتونی بخری ولی مرد یا لباسه ک اخرش پسند نمیکنه یا به تنش نمیشه یا ساعت و کیف پول 😂

خدایا چوبت صدا نداش ولی خیلیی درد داش 😭😭😭😭
1436
پارسال اینارو گرفتم براش ست چرم  یه کیکم گرفتم رفتیم سفره خونه سنتی اونجا یه جشن کوچیک گرفتم ب ...

من باشم ادکلن نمبخرم 

لباس پاوربانک مونوپاد اینجور وسایل بیشتر به کار مردا میاد

آدمیزاد است دیگر...غمناکترین لحظه هایش را از کسی دارد که شیرین ترین خاطراتش را رقم زده...
ببخشید کیا از عینک دودی سردرمیارن؟من دوس دارم امسال برا تولدش بگیرم؟باید قبلش بره پیش چشم پزشک؟

ن گلم ولی خب عینک دودی چیزیع ک باید خودشم باشه بزنه ببینه کدوم بیشتر به صورتش میاد اگه بگیری باید به فروشنده بگی ک اگه پسند نکرد میارم عوض میکنم 

1432
من سال اولی ک عقد بودیم،ی کیک گرفتم واس کادو هم شلوار جین بعد عاقا بس ک فضول بود گفت کیک رو نیار خو ...

من یه کیک کوچیک گرفتم رفتیم یه باغ ستنی یه جشن کوچیک دونفره گرفتیم کادوشم دادم هیچ کسم نفهمید فضولی کنه😂