1265
1273

من و همسرم توی دوران عقدیم و آخر خرداد تولدشه.با توجه به اینکه میدونم سالهاست کسی براش تولد نگرفته ، پیشنهادتون چیه؟(با قیمت خوب باشه)

به نظرتون کیک هم بخرم ببرم خونشون یا کادو بسه؟

کیک هم بخر😍 کل تولد به کیکشه 

کادو میتونی یه کلاه بدی یا کمربند یا عینک دودی ... در حد بودجه ات 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

1291

من پارسال مرداد براش ست کیف و کمر بند گرفتم چرم شد حدودا ۳۷۰با کیک اینا۴۵۰ امسال نمیدونم چی بگیرم  مبخواستم ادکلن بگیرم میگن جدایی میاره میترسم تو این گرونیم ادم نمیشه بره سمت ساعت و غیره

میشه برای سلامتی و ظهورآقا امام زمان یه صلوات بفرستی 🙏                                                                  ( خدایاااا شکرت بابت همه نعمتایی ک بهم دادی عاشقتمم خدااجونممم)      
1320
سلام عزیزم😊۱۰۰ تومن

😊😍

بنظرم اگه از محصولات بهداشتی استفاده میکنن براشون پک نیوا بگیرین افتر شیو مام و اسپری و کرم رو تو کیف بهداشتی مردونه داره من این قیمت از هایپر استار خریدم البته با تخفیفش😃

مبارک هم باشین در کنار هم شاد باشین و عاقبت بخیر بشین🌹

۱۰۰ تومن

براش شلوار بگیر با یه کیک کوچولو یه باغ سنتی خوب با قیمت مناسبم ببین ببر کیک بده بهشون چن تام بادکنک بخر تزیین کنن قسمتی ک مال شماست رو  بعد ببرش جشنو بگیر کادوشم بده 

میشه برای سلامتی و ظهورآقا امام زمان یه صلوات بفرستی 🙏                                                                  ( خدایاااا شکرت بابت همه نعمتایی ک بهم دادی عاشقتمم خدااجونممم)      
من پارسال مرداد براش ست کیف و کمر بند گرفتم چرم شد حدودا ۳۷۰با کیک اینا۴۵۰ امسال نمیدونم چی بگیرم &n ...

اگه میخوایی هزینه بالایی کنی دستبند چرم طلا بگیر یا بج (گیره) کت طلا بگیر ☺البته بج رو میتونی بدی نقره بسازن با روکشش طلا که هزینش کمترم میشه

ول کن بابا ایم خرفاتو

ینی بخرم اخه لباس ک میگیرم  براش یا تنگ میشه یا کوچیک ولنتاین شلوار گرفتم سه بار برد عوض کرد😐 واسه همین دیگه نمیخوام لباس باشه ساعتم گردنه نمیتونم ست کیف و کمربندم پارسال گرفتم پس همون ادکلن میخرم 

1226
اگه میخوایی هزینه بالایی کنی دستبند چرم طلا بگیر یا بج (گیره) کت طلا بگیر ☺البته بج رو میتونی بدی نق ...

چقد میشه هزینش من ۴۰۰بیشتر نمیتونم خرج کنم😑

چقد میشه هزینش من ۴۰۰بیشتر نمیتونم خرج کنم😑

گرم طلارو میتونی کم کنی دیگه مثلا بگی هزینه انقدر میتونم بکنم اونام در حد هزینت میسازن

نقره کمتر از طلا میشه فکر کنم 300 بشه یا شایدم یکم کمتر

پارسال اینارو گرفتم براش ست چرم 

یه کیکم گرفتم رفتیم سفره خونه سنتی اونجا یه جشن کوچیک گرفتم براش  امسالم همین کارو میکنم با کادوی دیگه😂

گرم طلارو میتونی کم کنی دیگه مثلا بگی هزینه انقدر میتونم بکنم اونام در حد هزینت میسازن نقره کمتر از ...

باشه عزیزم تو فکر میمونه ممنون گلمم😘😘😘

1280