2410
2553
عنوان

دلم برای مامان کوچولو۱۶ ساله تنگ شده ..

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چرا قبل از بله داد ن نیمده اینجا اجازه بگیره! فازتون چیه از این ور میگین سرتون ب کار خودتون باشه روشنکر باشین از این ور سرتونو میکنین تو زندگی بقیه دیگه ول نمیکنین 

2720

ازین رفت و آمد ها اینجا زیاده حتمن با کاربری دیگه هست چون هرکی اینجا بیاد نمیتونه دگ بره تجربه ثابت کرده نگران نباش حتمن هست

من از آن وقت که دربند  توام آزادم  
دومی رو ناخاسته باردار شد

همیشه این دومی ناخواسته است😭😭😭

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
2714
منم بچه ناخاستم مارو خدا خواسته 

😂😂😂حتما بعدم خدا شمارو میزاد

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

ینی میخان بگن زود ازدواج نکنین سرتون نمیشه طلاق میگیرین امار طلاق و فساد میره بالا! اینا میان این حرف چرت رو میزنن بعدشم میگن اره دیگه جوونی نمیکنین عقده ای میشین شما خودتون رو بد بخت کردین خاک تو سرتون خب اون دختر بنده خدا بیشتر ترغیب میسه به طلاق و جدایی با این حرفای چرتتون که بی فرهنگای فرهنگ ساز

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

توایران حالا همه بدبحت میشن .

حداقل قبلش بزار لباس عروس تنمون کنیم.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
ینی میخان بگن زود ازدواج نکنین سرتون نمیشه طلاق میگیرین امار طلاق و فساد میره بالا! اینا میان این حر ...

عزیزم شما چندوقته ازدواج کردی؟خودتون بچه میخواستین؟

من 16 سالم بود عقد کردم 17عروسی18 باردارشدم19 نینیم دنیامیاد

قصد بارداری نداشتم ولی الان خیلی خوشحالم که نی نی دارم

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍