2726
عنوان

دلم برای مامان کوچولو۱۶ ساله تنگ شده ..

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 43 پست
نگو.الان تورو هم اذیت میکنن😢

چرا اذیت کنن؟

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

من نمیفهمم به کسی چه ربطی داره 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا اذیت کنن؟

میگن چرا زود شوهر کردی و بچه دار شدی 

دور از جون تا زندگی طرفو بهم نریزن ولش نمیکنن

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
همش بهش توپیدن چرا زود شوهر کرده و بچه دار شده.. دلشو شکستن

وا ملت هم چه ....خل شدن به کسی چه که چرا شوهر کرده باید قبلش میومد اینجا اجازه میگرفت؟😕😕

خدایا چرا من ؟یعنی خودت دلت برا من نمیسوزه😞😫
2728
وا ملت هم چه ....خل شدن به کسی چه که چرا شوهر کرده باید قبلش میومد اینجا اجازه میگرفت؟😕😕

اینقدر بهش گفتن تا رفت...

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
میگن چرا زود شوهر کردی و بچه دار شدی  دور از جون تا زندگی طرفو بهم نریزن ولش نمیکنن

هرکسی زندگی خودشو داره به بقیه مربوط نمیشه که اونا ناراحتن دیر ازدواج کنن دیرم بچه دار بشن به بقیه چکار دارن

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
بچه دومشو باردار شده بود یه کاربر که نمیگم اسمش چیه دلشو شیکست اونم قهر کرد رفت😑😑

چی گفت که دلش شکست؟

اخخ مگه نمیدونی  دوستان منور الفکر مبخواستن خرج لچه دوومو بدن بذتب همین بود بدشون اومدباردار شده دوستمون 

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
2706