1265
1273
میگن چرا زود شوهر کردی و بچه دار شدی  دور از جون تا زندگی طرفو بهم نریزن ولش نمیکنن

هرکسی زندگی خودشو داره به بقیه مربوط نمیشه که اونا ناراحتن دیر ازدواج کنن دیرم بچه دار بشن به بقیه چکار دارن

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زنی ۲۰ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرد ومن مادردختری به نام سِودا شدم و  درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به عهده دارم 

بچه دومشو باردار شده بود

یه کاربر که نمیگم اسمش چیه دلشو شیکست اونم قهر کرد رفت😑😑

تا صبح که بیدارم                                                   دل دستِ کی دادم.                                                 خودش میدونه به اون دیوونه وابستگی داااارَم😍

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1258

اخخ مگه نمیدونی  دوستان منور الفکر مبخواستن خرج لچه دوومو بدن بذتب همین بود بدشون اومدباردار شده دوستمون 

زندگی من دونفرن دخترم نفسم👧، پسرم زندگیم 👨 دیگه خوشبختی چیه غیر از این دوتا👫
واقعا دوتا بچه داره یعنی؟

دومی رو ناخاسته باردار شد

تا صبح که بیدارم                                                   دل دستِ کی دادم.                                                 خودش میدونه به اون دیوونه وابستگی داااارَم😍
1274
من کاربری دومشم خیلی دوستون دارم بچه ها باردارم یکم بدحالم بذارین توحال خودم باوشم نمیخوام پاوشم😅 ...

خیلی خوبی   

لطفا از ته ته قلبت برای من و خانوادم یه صلوات بفرست 🙆 مرررسی عزیزم 🌹❣🌸
چی گفت که دلش شکست؟

درباره سنش و ازدواجش

خب چرا قبل از بله داد ن نیمده اینجا اجازه بگیره! فازتون چیه از این ور میگین سرتون ب کار خودتون باشه روشنکر باشین از این ور سرتونو میکنین تو زندگی بقیه دیگه ول نمیکنین 

1257
دومی رو ناخاسته باردار شد

همیشه این دومی ناخواسته است😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زنی ۲۰ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرد ومن مادردختری به نام سِودا شدم و  درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به عهده دارم 
منم بچه ناخاستم مارو خدا خواسته 

😂😂😂حتما بعدم خدا شمارو میزاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1252