2726
عنوان

کیا صبحا اعصابشون ضعیف میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 75 پست
حتما خوب میشی عزیزم مطمعن باش💜

ایشالا 

فداتشم توکل کردم به خدا چون دیگه دارویی نیست که امتحان کنم..دارم میرم دنبال طب گیاهی شاید جواب بگیرم

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
میتونه بخاطر کمبود ویتامین باشه بعد از صبحونه فارماتون بخور من خودم قبلا صبحا انرژی نداشتم از وقتی ف ...

فارماتون یک مدت کم پیدا شده بود الان دوباره پیدا میشه؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی میتونه اعصاب ضعیفم به خاطر همین باشه؟

بله کاملا میتونه مربوط باشه

آهن

ویتامین های گروه ب

و ویتامین دی بدنت رو چک کن

.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2728
بهتره از چهارشنبه شروع کنی منتظر خبرای خوبم که بیای بهم بدی😍

عه باشه حتما شروع میکنم هفته بعد..

تو دلم به نیت دوتامون میخونم ایشالا اخرش هردومون خبرای خوبی به همدیگه بدیم    

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
از چله زیارت عاشورا خیلیا ازش برای بیماریشون شفا گرفتن شما هم واسه بیماریتون حتما این چله رو بردارین

نمیشه یدونه چله بردارم برای هردوتاش؟هم ازدواج هم بیماری؟

عععه الان یادم اومد منم یه مدت فارماتون مصرف میکردم ولی اسمش یادم نبود ممنون عزیزم اتفاقا تازگیا یک ...

نه حجامت باید با تجویز متخصص طب سنتی (و نه هر عطار و دکتر علفی و حتی دکتر های عمومی که ادعای طب سنتی دارند)، صورت بگیره.

اگر برات لازم نباشه ، حالت بدتر میشه

قربونت برم عزیزدلمممم راستی یه جیزی بگم برای امیدواری بیشتر  من در طول چلم فهمیدم دونفر که تا ...

وای چقدر خوب..چقدر دل پاکی داری...ینی میشه منم حاجت بگیرم ....

بیشتر مشتاق شدم که زودتر چارشنبه بشه و شروع کنم  

نمیشه یدونه چله بردارم برای هردوتاش؟هم ازدواج هم بیماری؟

نه باید برای یه نیت فقط برداری ولی خوب واسه چیزای دیگه ای هم که میخوای دعا کن 

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔
وای چقدر خوب..چقدر دل پاکی داری...ینی میشه منم حاجت بگیرم .... بیشتر مشتاق شدم که زودتر چارشنبه بشه ...

شروع کن عزیزم اگه سوالیم درباره اون چله داشتی از من بپرس

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔
شروع کن عزیزم اگه سوالیم درباره اون چله داشتی از من بپرس

حتما

خیلی خیلی هم ممنونم که وقت گذاشتی و برام توضیح دادی مهربون  

فارماتون یک مدت کم پیدا شده بود الان دوباره پیدا میشه؟

اون فارماتون ساخت سوئیسه که بخاطر تحریما فکر نکنم دیگه وارد بشه الان همه داروخونه ها فارماتون دارن

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
اون فارماتون ساخت سوئیسه که بخاطر تحریما فکر نکنم دیگه وارد بشه الان همه داروخونه ها فارماتون دارن

اونی که الان هست، فارماتون ایرانیه؟؟؟؟

2706