2726
عنوان

کیا صبحا اعصابشون ضعیف میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 75 پست
یعنی میتونه اعصاب ضعیفم به خاطر همین باشه؟

آره خب من خودم هم انرژیم کم بود هم زود عصبانی میشدم چند ماهه دارم فارماتون میخورم بهتر شدم

یکی هم خون بدن غلیظ بشه اینطوری میشه با حجامت و زالو درمانی بهتر میشی

به نظرم یه حجامت بکن

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
آره خب من خودم هم انرژیم کم بود هم زود عصبانی میشدم چند ماهه دارم فارماتون میخورم بهتر شدم یکی هم خ ...

عععه الان یادم اومد منم یه مدت فارماتون مصرف میکردم ولی اسمش یادم نبود

ممنون عزیزم اتفاقا تازگیا یکی گفت بریم حجامت اگه خوبه پس میرم

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عععه الان یادم اومد منم یه مدت فارماتون مصرف میکردم ولی اسمش یادم نبود ممنون عزیزم اتفاقا تازگیا یک ...

خواهش میکنم آره حتما برو

تازه اگه آشنا سراغ داری زالوی پشت گوش بندازه برو انجام بده حس بینظیری بهت دست میده

حسابی شنگول میشی!

خواهش میکنم آره حتما برو تازه اگه آشنا سراغ داری زالوی پشت گوش بندازه برو انجام بده حس بینظیری بهت ...

نه زالودرمانی کسیو سراغ ندارم

2728
عزیزم میترسم شناسایی بشم😅 شما کجاها سراغ دارین؟

فقط با اسم شهر؟!!!!

میخواستم برات سرچ کنم

پس خودت اینطوری سرچ کن:

طب سنتی ........ (تو جای خالی اسم شهرت رو بنویس)

عزیزم شما ب ی متخصص طب سنتی حتما مراجعه کن ی سری پرهیزا و رژیم غذایی میده و تاثیرش فووووق العاااده س.تو کل زندگیت و حال روحیت.من ک رفتم برا پوست و مو.تجویزاش رو خواب و اعصابو و حتی اخلاقم تاثیر داشت

عزیزم شما ب ی متخصص طب سنتی حتما مراجعه کن ی سری پرهیزا و رژیم غذایی میده و تاثیرش فووووق العاااده س ...

ممنون عزیزم آره منم تو فکرش بودم

ببین عزیزم درسته هنوز ازدواج نکردم ولی بعد خوندن زیارت عاشورا تاثیرشو دیدم باید چند بار ادامه بدی تا حاجت بگیری

طه هم واقعا موثره

آیه ربنا هب لنا رو هم مرتب تکرار کن

ببین عزیزم درسته هنوز ازدواج نکردم ولی بعد خوندن زیارت عاشورا تاثیرشو دیدم باید چند بار ادامه بدی تا ...

ینی برات خاستگار اومد و خودت رد کردی؟؟

طه برای من اینجوری بود که منو یه بنده خدا همو دوست داشتیم هی جور نمیشد گفتیم اصلا کات کنیم..ادم مغروری هم بود..با هزار دل شکستی و گریه شروع کردم به ختم 40روز طه..روز 12 با گریه اومد پسره که من بدون تو نمیتونم و میخام تلاش کنم هرچند میدونم تهش نشدنه(پارسال شب یلدا)

منم دیگه طه نخوندم..رابطمون نسبت به قبل هی گرم و سرد میشه اصلا داغون...من خیلی زودرنج و حساس شدم...

میخام اگه قسمتمون هست که خب لااقل بیاد خاستگاریم اگه نه اونی که قسمتمه بیاد...

خاستگار دارم ولی خوب نیست..

زیارت عاشورا برای شما جواب داد ؟ینی خاستگار خوب داشتی و خودت نخواستیشون؟

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
ینی برات خاستگار اومد و خودت رد کردی؟؟ طه برای من اینجوری بود که منو یه بنده خدا همو دوست داشتیم هی ...

اره بعدش یه خواستگار با شرایط خوب داشتم

چند سالته عاطی جان؟

من22 سالمه

معیارم اینه که قبل از25ازدواج کنم

5سال دوم ینی تا سی سالگی بچه دار شم..

بخاطر خیلی چیزا...اول اینکه از اول معیارم بوده..حس میکنم شور و شوق و انرژی من تو این بازه هست برای ازدواج و بچه

دوم اینکه من یه بیماری شبیه به ام اس دارم که نوسان داره/از سی به بعد علائمی مثل ضعف و این چیزا خودشو دوباره نشون میده...اونموقه ازدواج خیلی برام سخت تر میشه 

جدا از تمام این مسائل میخام زودتر مسیر زندگیم مشخص بشه..دغدغه نداشته باشم...ازدواج خیلی ذهن ادمو راحت میکنه چون مسیری هست که باید بری و اگه عقب بیوفته ممکنه از ترس تنهایی به هرکسی بله بگی.

اما اگه تو بازه بیست تا سی باشه هیجان زندگی جدید رو داری

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2706