2726
عنوان

کیا صبحا اعصابشون ضعیف میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 75 پست
منم اونوقتایی که خیلی حالم خرابه از نصف شب شروع میشه انگار وقتی تو خوابم ذهنم از همه چی خالی شده و ه ...

منم  دقیقا 

الکی هم داستان بافی میکنم تو ذهنم 

نمیدونی تا کجاها میریم

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
معنی امضات میتونه کمکت کنه بنظرم

از وقتی نماز صبحامو میخونم بهتر شدم اینطوری چون بیدار میشم دوباره میخوابم ذهنم آرومتره صبحها

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم  دقیقا  الکی هم داستان بافی میکنم تو ذهنم  نمیدونی تا کجاها میریم

حالا من نه اینکه داستان پردازی کنم

ولی چطوری که یکی بی مقدمه به آدم خبر بدی بده آدم یه ذره میمونه سکته کنه

واسه منم یدفعه همه غمامو که فراموش کردم یهویی یادم میان

اقدام مناسب نسبت به بيداري هاي شبانهمنشا تغييرات خواب اضطراب است. براي خواب راحت و نيروبخش، لازم است تا عامل اضطراب روزانه شناخته شود.

• بيدار شدن نيمه شب با احساس ترس يا تهديد نشانه مستقيمي است كه مسئله اي خوب پيش نمي رود. از خود بپرسيد كه چه چيزي در زندگي احساس ناراحتي، بدبختي  يا تهديد ايجاد مي كند.
  • تغييراتي در زندگي ايجاد كنيد، اولويت ها را مشخص نماييد و تغييراتي در عادات خود به وجود آوريد كه محرك مغز باشد و فشارهاي عصبي كاهش يابد.
  • بهتر است پس از شام به مدت نيم ساعت پياده روي آرام داشته باشيد. نفس عميق بكشيد و دغدغه ها را كنار بگذرايد.
  • بعد از بازگشت به منزل دوش بگيريد و با آرامش به رختخواب برويد. اين فكر را دائم به خود القا كنيد كه " من بايد تمام شب را خوب بخوابم تا فردا سرحال باشم. مغز اين تفكر را به عنوان يك الزام مي پذيرد.
  • توصيه مي شود هنگام خواب به هيچ چيز فكر نكنيد. مي توانيد كتاب بخوانيد يا به يك داستان فكر كنيد؛ نه چيز ديگري.
  • بسيار مهم است كه اتاق خواب خنك باشد، هوا به خوبي جريان داشته باشد و كاملا راحت باشيد.  بهترين درجه اتاق خواب 20 درجه سانتي گراد است. اگر اين دما 5 درجه بيشتر باشد بدن احساس راحتي نخواهد داشت.
تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند

شبها قبل خواب یه لیوان شیر ولرم و عسل بخور تا صبح نمیفهمی چطور خواب رفتی بود کردن گلاب یا کمی بخوری نوشیدن دم کرده اسطوخودوس همه اینها عالین برای خواب راحت  

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند

میتونه بخاطر کمبود ویتامین باشه بعد از صبحونه فارماتون بخور من خودم قبلا صبحا انرژی نداشتم از وقتی فارماتون میخورم بهتر شدم کمتر هم عصبانی میشم

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!
میتونه بخاطر کمبود ویتامین باشه بعد از صبحونه فارماتون بخور من خودم قبلا صبحا انرژی نداشتم از وقتی ف ...

یعنی میتونه اعصاب ضعیفم به خاطر همین باشه؟

2706