2703
2553
عنوان

کیا صبحا اعصابشون ضعیف میشه

455 بازدید | 75 پست

من صبحها خیلی حالم بد میشه هر چقدرم دیر بخوابم همینکه هوا میخواد روشن بشه تو یه حالت خواب و بیداری تو سکوت صبح همه غمام میان سراغم😔

یکی انگار تو گوشم همه مشکلاتمو یادآوری میکنه

خیلی خیلی حالم بد میشه

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔

مال ما ۲۴ساعته ضعیفه

ی نفر ۱۴۰۰ساله که منتظره ۳۱۳نفره 😔😔      آقاجان کجایی                                                                                                                               میشه واسه حاجتم صلوات بفرستین😔😔                                     این جمعه و جمعه های دیگر حرف است آدم بشوم سه شنبه هم می آیی       ‌‌‌‌‌‌                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من شبا اینجوری میشم 

و مخصوصا اگه نصف شب از خواب بپرم دیگه نمیتونم بخوابم همه غصه هام هزار برابر از جلو چشام رد میشه و قلبم فشرده میشه

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
من شبا اینجوری میشم  و مخصوصا اگه نصف شب از خواب بپرم دیگه نمیتونم بخوابم همه غصه هام هزار برا ...

دقیقا منم همینومیخواستم بگم

شبا غم عالم میاد تو دلم

آبانماهیم؛؛؛ مامانِ نامی🙍‍♂️
2714
من شبا اینجوری میشم  و مخصوصا اگه نصف شب از خواب بپرم دیگه نمیتونم بخوابم همه غصه هام هزار برا ...

منم اونوقتایی که خیلی حالم خرابه از نصف شب شروع میشه انگار وقتی تو خوابم ذهنم از همه چی خالی شده و هنه چیو فراموش میکنم ولی همینکه بیدار میشم نصف شبی یدفعه همه غصه هام بهم حمله میکنن خیلی حال بدی پیدا میکنم😔

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔
2706