2703
2553
عنوان

تسبیح های فانتزی باقیمت های مناسب

| مشاهده متن کامل بحث + 1072 بازدید | 57 پست

کانال نداره ؟

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عکس بیشتر بزار

دعاها و ذکر و سوره های رزق و کسب رو بگو سرچ کنه ازنت، موثره

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2720

عکس بیشتر بزار

دعاها و ذکر و سوره های رزق و کسب رو بگو سرچ کنه ازنت، موثره

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

کاش کانال تلگر ام داشت کلا نمونه کاراشو میذاشت ببینیم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2714
کاش کانال تلگر ام داشت کلا نمونه کاراشو میذاشت ببینیم

اگه مشتری داشته باشه میزنه ولی خدایی خرج یه خانواده ارو میده خیلی زندگی سختی داره منم خواستم کمکش کنم

اگه مشتری داشته باشه میزنه ولی خدایی خرج یه خانواده ارو میده خیلی زندگی سختی داره منم خواستم کمکش کن ...

کاش بزنه چون به هر حال از 7-8 تا شروع میشه کار کانال تا زیاد میشه دیگه. اندازه قرآنش چقدره. اگه میشه به سانت بگو

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706