1147
1254
عنوان

تسبیح های فانتزی باقیمت های مناسب

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 57 پست

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1258

خیلی زیباست چیزایی که بهش آویزه بیشتر از ۲۰ تومن هزینه اشه

ایچانا موچانا ایچان موچان پیچانا آچانی موچانی چیتان پیتان مامانی      این کلمات هیچ معنی نداره ولی نهایت حس و عشق و علاقه من به دخترمه که وقتی میخوام قربون صدقه اش برم بهش میگم      
1221

عکس بیشتر بزار

دعاها و ذکر و سوره های رزق و کسب رو بگو سرچ کنه ازنت، موثره

آن تصويري كه مي­گفتم/پخش و پلاي اين سال­ها شده/سال­هايي كه ديگر ندارم/ابروها:پيوستگي گذشته را ندارند/گرد هجري شمسي  بر شامگاه گيسوان نشسته ويك فرق عمده ديگر :كمي پير شده ام /اما اين شب مهتابي و تكه اي صداي ساز همسايه بالايي،اين سر پر باد را،بي­خيال خواب .../بچه كه بودم:پنجره مان به سادگي باز مي­شد و آن تصوير/كلمات:دستشان به دوستي دراز بود و هيچوقت برق جمعه نمي­رفت/تا چند سال باران بيايد و باد توي سرم بپيچد و آن تصوير .../ چند روزيست بد سرفه مي­كنم/دكترم گفته:ديگر كتاب نخوان/وگرنه به پنجاه نمي­رسي/چه بهتر !ديگر خسته شده ام از اين حفره­ لعنتي توي سرم/کم كم باید بخوابم...

عکس بیشتر بزار

دعاها و ذکر و سوره های رزق و کسب رو بگو سرچ کنه ازنت، موثره

آن تصويري كه مي­گفتم/پخش و پلاي اين سال­ها شده/سال­هايي كه ديگر ندارم/ابروها:پيوستگي گذشته را ندارند/گرد هجري شمسي  بر شامگاه گيسوان نشسته ويك فرق عمده ديگر :كمي پير شده ام /اما اين شب مهتابي و تكه اي صداي ساز همسايه بالايي،اين سر پر باد را،بي­خيال خواب .../بچه كه بودم:پنجره مان به سادگي باز مي­شد و آن تصوير/كلمات:دستشان به دوستي دراز بود و هيچوقت برق جمعه نمي­رفت/تا چند سال باران بيايد و باد توي سرم بپيچد و آن تصوير .../ چند روزيست بد سرفه مي­كنم/دكترم گفته:ديگر كتاب نخوان/وگرنه به پنجاه نمي­رسي/چه بهتر !ديگر خسته شده ام از اين حفره­ لعنتي توي سرم/کم كم باید بخوابم...
1264

کاش کانال تلگر ام داشت کلا نمونه کاراشو میذاشت ببینیم

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
کاش کانال تلگر ام داشت کلا نمونه کاراشو میذاشت ببینیم

اگه مشتری داشته باشه میزنه ولی خدایی خرج یه خانواده ارو میده خیلی زندگی سختی داره منم خواستم کمکش کنم

1280