2410
2553
عنوان

شوهرررر

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 89 پست
یا داشتم با محبت به خواهر شوعرم میگفتم قربونت برم بیکاری خوب نیس مخصوصا حالا که بچه داری اونا از تو ...

از بی تجربگی تو همین بس که میای به خانواده شوهر درس زندگی میدی

با قوم شوهر ارتباط محدود و با رعایت حریم داشته باش

در عین احترام گذاشتن و احوال پرسی عادی زیاد گرم نگیر.

خدایا ممنونم بابت همه چی❤❤❤
وقتی میبینی شعور حرف زدن نداره, محلش نده, خودتو بگیر, یه خواهر شوهر دارم وقتی میاد همش تیکه میپرونه, ...

حالا من اینکارو میکنم پدر شوهرم باهام بحث میکنه چرا حرف نزدی؟ احترام بزار حرف بزن نه تو خیلی فلانی باما فرق داری اینجوری نمیشه...گرفتار شدم گرفتار روزی صد بار به خودم لعنت میفرستم چرا روز اول قبول کردم ازدواج کنم!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم نمیزاره که فقط میگه آبجیام مامان بابام کافیه یکم خودمو بگیرم فورا میاد میگه چرا اینجوری برو کم ...

مثلن میری پیششون به شوهرت بگو پاهام دردمیکنه, کمرم درد میکنه, امروز ککمک مامان کردم دیدم دست تنهاست, با کلمات بازی کن, که فکر تو با مادرش مشکلی نداری, شوهر من مادرشو جلومن میبوسه میگم وای چه لحظه ی قشنگی شاد شدن حساسیت نشون نمیدم که ازارم بدن

از بی تجربگی تو همین بس که میای به خانواده شوهر درس زندگی میدی با قوم شوهر ارتباط محدود و با رعایت ...

شوهر عزیز تر از جانم گیر داده بودن که خواهر های عزیزم رو به را راست هدایت کن منم گفتم اینها سنشون از هدایت شدن گذشته نشست شروع کرد وسط بحث پاس داد به من رفت دستشویی کلا شوهرمم خب بچه همین خاندانه دیگه چ کنم

2720
مثلن میری پیششون به شوهرت بگو پاهام دردمیکنه, کمرم درد میکنه, امروز ککمک مامان کردم دیدم دست تنهاست, ...

دقییییقا شوهرم ولی بی احساسه دیگه قبل رفتن به پایین میگم دست و پام درد میکنه بعد چند دقیقه میگم دارم میرم پایین کمک مامانت دس تنهاس میگن توعم که همش مریضی کی خوب بودی!!!! میدونی دلسردم میکنه بلد نیست حرف بزنه خوب اصلا ولش کنی دو ماه حرف نمیزنه فقط میخوره میخوابه میره سرکار با باباش و داداشش حرف میزنه تامام

حالا من اینکارو میکنم پدر شوهرم باهام بحث میکنه چرا حرف نزدی؟ احترام بزار حرف بزن نه تو خیلی فلانی ب ...

به شوهرت گفتی اینارو؟  پدر شوهرا که بیشتر خوبن با عروس, با پدرشوهرت خیلی خوب باش, یه جاری دارم قبلن با ما زندگی میکرد با مردای خونه خیلی خوب بود ولی با زنا نه, هر چی مادرشوهرم خواهرشوهرم میزد تو سرش بابا این بدجنسه باور نمیکرد, استاد سیاست بود, لباسای پدرشوهرمو میشست ,غذا درست میکرد براش وای میدونست پدر شوهرم ازچه چیزایی خوشش میاد همونکارو میکرد ,اگه بهش چیزی میگفتن زود گریه میکرد غش میکرد اصن یه وضعی

به نظرم برو مشاور با شوهرت, باهاش حرف میزنن, در هر صورت من چیزایی که دیگران بهم یاد دادن یا خودم تجربه کردم گفتم ,امیدورام تونسته باشم کمکی کنم بهت ,ولی ان شاله زندگیت خوب بشه عزیزم

2714
به شوهرت گفتی اینارو؟  پدر شوهرا که بیشتر خوبن با عروس, با پدرشوهرت خیلی خوب باش, یه جاری دارم ...

اره گفتم به شوهرم عکس العمل نداره پدر شوهرم کارای بدترم کرده ولی شوهرم واس اونم عکس العمل نداشت....

تهمت زده بهم ...

اره باهاش خوبم واس همین مادر شوهر حرص میخوره هی میاد بدگوییمو میکنه پیش پدر شوهرم ولی باز خیلی خوبیم ولی کلا اخلاقای بدشون خیلی بیشتر از خوبیاشونه ولش کنیم خانواده شوعرمو

به نظرم برو مشاور با شوهرت, باهاش حرف میزنن, در هر صورت من چیزایی که دیگران بهم یاد دادن یا خودم تجر ...

اره نمیاد مشاور ولش همین که صحبتکردم باهات واقعا بهتر شدم دستت درد نکنه خییییلی لطف کردی خدا جای دیگه جبران کنه ان شالله مرسیییی

اره نمیاد مشاور ولش همین که صحبتکردم باهات واقعا بهتر شدم دستت درد نکنه خییییلی لطف کردی خدا جای دیگ ...

فدات شم عزیزم کاری نکردم توهم خواهرمی فرقی نمیکنه, برا بهتر شدن زندگیت صلوات فرستادم, ان شاله زندگیت کثه عسل شیرین بشه عزیزم, امیدوار باش فقط تو سختی بگو توکل به خدا 

دخترا این مدل تنش ها اوایل ازدواج خیلی طبیعی, اصلا جدی نگیرید, فقط نزارید دعواهاتون جدی بشه, زود آشتی کنید

یادتون بیاد چقدر اوایل عقد سر مسائل جزیی اشک میریختید, چقدر تند تند دلخور میشدید

میبینید که الان دیگه خبری از اون ناراحتی ها نیست

پس این تنش ها هم زودگذره,  با گذر زمان همه چی درست میشه

خدایا شکرت واسه همه چی❤
2706