2726
عنوان

شوهرررر

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 89 پست
😮😮😮فک نکنم شوهر شما ب اندازه شوهر من بد اخلاق باشه منم بعضی موقها گریم میگیره ولی میگم با گریه چی ...

حق با شماس ولی عاخه نمیدونم چه کنم افسردگی دارم تا بهم میگن بغ من گریم میگیره مامانم هی زنگ میزنه درد دل میکنه من گریهههه مادرشوهر پدر شوهر میرن رو اعصابم دباره گریه شوهرمم گرین میکنم نمیاد سمتم آرومم کنه من همونجور اون اعصاب خوردیم توم میمونه خودشم میدونه از چه کارایی بدم میاد انجام میده قشنگ سه طرف که نه چون خواهر برادرام و خواهر برادراشم هستن هزار طرفه دارن دقم میدن ، با خودم میگم کاش میتونستم خودم خلاص کنم بمیرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره مشکلم همه طرفه هست خانوادش خانوادم خودش ب خودم کلا اسیر شدم ب خدا میگم کاش میشد فرار کنم برم یه ...

نگاه کلا تا جایی که میتونی رابطه با خانواده شوهر و خودت کم کن.حتی تماس تلفنیات کم کن.تمرکزتو بزار رو زندگیت باشوهرت.اگه مشگلی دارید کم کم با صبوری رفعش کن.کم کم شوهرت هم خوب میشه.نگران نباش

فرفری معروف به آرپیچی زن.تفنگ به دست.کلا همه کاره ی سایتم.اذیت کنی با همین تفنگم🔫🔫 سوراخ سوراخت میکنم😜😜
2728
حق با شماس ولی عاخه نمیدونم چه کنم افسردگی دارم تا بهم میگن بغ من گریم میگیره مامانم هی زنگ میزنه در ...

چقد سخت ناراحت شدم 😔عزیزم زیاد جلوش گریه نکن ک اشکات واسش بی اعتبار بشه 

ب قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند                              خدا جز انها کس دیگر را هدایت نکرده

الان اصن اسم خانوادشو نمیارم, وقتی عصبیه هیچی نمیگم تا اروم بشه, فوقش خودمو سرسنگین میگیریم ولی قهر نمیکنم, به شوهرم میگم به خانوادت برس خیلی خوبن و دوسشون دارم, ازشون ناراحت بشم به شوهرم میگم مثلن مامان خیلی خوبه ولی فلان روز فلان کارو کرد ناراحت شدم, بعد مکث میکنم میگم شایدم منظوری نداشته, شوهرمم حق رو میده بهم, ولی قبلن مسقیم بهش میگم و همین تند بودن من باعث دعوا میشد

مرسیییییی خیلی لطف کردی😍

قربونت عزیزم انشالله ک مشکلت حل شه همسرتم قدر خانم ب این خوبیو بدونه انشالله خوشبخت شی

ب قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند                              خدا جز انها کس دیگر را هدایت نکرده
نگاه کلا تا جایی که میتونی رابطه با خانواده شوهر و خودت کم کن.حتی تماس تلفنیات کم کن.تمرکزتو بزار رو ...

مشکل اینجاس شوهرم بدون ننش دق میکنه میمیره هر روشی استفاده میکنه ما خونه ننه باباش باشیم ان شالله تابستون ازین زندون میریم خونه خودمون اگه شوهرم بزاره خونه خودمون بمونیم دو روز تو هفته اینورم مامانم تا روزی سه بار زنگ نزنه ول نمیکنه همینجور دستش رو زنگه همشم خبرای بد میده بهم 

زیادم گریه نکن چون به نظرش لوس و بچه میای, جلو خودتو بگیر, اشکاتو بزار واسه وقتی که بدونه واقعن یه موضوعی ناراحتت کرده, به نظرم برو دکتر شاید افسردگی داری, من رفتم دارو داد خدارو شکر الان اعصابم ارومه 

زیادم گریه نکن چون به نظرش لوس و بچه میای, جلو خودتو بگیر, اشکاتو بزار واسه وقتی که بدونه واقعن یه م ...

دکترم نمیزاره برم البته اسرار کنم شاید ببره خودش منو شما کجا رفتی؟ 

[QUOTE=90932407]دکترم نمیزاره برم البته اسرار کنم شاید ببره خودش منو شما کجا رفتی؟ [/QUOTEبا خودش برو,من دکتر بهم قرص فلوکستین داد یه دوره مصرف کردم دیدم واقعن چیزایی که گریه میکردم براشون و الکی زندگیمو تلخ میکردم به خاطرشون چه چیزای بی ارزشی بودن 

الان اصن اسم خانوادشو نمیارم, وقتی عصبیه هیچی نمیگم تا اروم بشه, فوقش خودمو سرسنگین میگیریم ولی قهر ...

اوهوم خانواده شوهر من نمیزارن به روز بکشه روزی چهار پنجتا بحث و ناراحتی و تیکه و غیبت و .... دارن من اصلا خیلیاشو تا بیم به شوهرم بگم یادم میره.... شوهرمم فقط خوبیارو میگه 

مثلا نننش منو دقققق میده ها ولی قلبا دوسم داره شوهرم میاد میگه ولی دوست داره مامانماااااا ینی میخوام خفش کنم دیگه

2706