1472
1459
عنوان

شوهرررر

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 89 پست
حالا من اینکارو میکنم پدر شوهرم باهام بحث میکنه چرا حرف نزدی؟ احترام بزار حرف بزن نه تو خیلی فلانی ب ...

به شوهرت گفتی اینارو؟  پدر شوهرا که بیشتر خوبن با عروس, با پدرشوهرت خیلی خوب باش, یه جاری دارم قبلن با ما زندگی میکرد با مردای خونه خیلی خوب بود ولی با زنا نه, هر چی مادرشوهرم خواهرشوهرم میزد تو سرش بابا این بدجنسه باور نمیکرد, استاد سیاست بود, لباسای پدرشوهرمو میشست ,غذا درست میکرد براش وای میدونست پدر شوهرم ازچه چیزایی خوشش میاد همونکارو میکرد ,اگه بهش چیزی میگفتن زود گریه میکرد غش میکرد اصن یه وضعی

به نظرم برو مشاور با شوهرت, باهاش حرف میزنن, در هر صورت من چیزایی که دیگران بهم یاد دادن یا خودم تجربه کردم گفتم ,امیدورام تونسته باشم کمکی کنم بهت ,ولی ان شاله زندگیت خوب بشه عزیزم

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

به شوهرت گفتی اینارو؟  پدر شوهرا که بیشتر خوبن با عروس, با پدرشوهرت خیلی خوب باش, یه جاری دارم ...

اره گفتم به شوهرم عکس العمل نداره پدر شوهرم کارای بدترم کرده ولی شوهرم واس اونم عکس العمل نداشت....

تهمت زده بهم ...

اره باهاش خوبم واس همین مادر شوهر حرص میخوره هی میاد بدگوییمو میکنه پیش پدر شوهرم ولی باز خیلی خوبیم ولی کلا اخلاقای بدشون خیلی بیشتر از خوبیاشونه ولش کنیم خانواده شوعرمو

1473
به نظرم برو مشاور با شوهرت, باهاش حرف میزنن, در هر صورت من چیزایی که دیگران بهم یاد دادن یا خودم تجر ...

اره نمیاد مشاور ولش همین که صحبتکردم باهات واقعا بهتر شدم دستت درد نکنه خییییلی لطف کردی خدا جای دیگه جبران کنه ان شالله مرسیییی

اره نمیاد مشاور ولش همین که صحبتکردم باهات واقعا بهتر شدم دستت درد نکنه خییییلی لطف کردی خدا جای دیگ ...

فدات شم عزیزم کاری نکردم توهم خواهرمی فرقی نمیکنه, برا بهتر شدن زندگیت صلوات فرستادم, ان شاله زندگیت کثه عسل شیرین بشه عزیزم, امیدوار باش فقط تو سختی بگو توکل به خدا 

دخترا این مدل تنش ها اوایل ازدواج خیلی طبیعی, اصلا جدی نگیرید, فقط نزارید دعواهاتون جدی بشه, زود آشتی کنید

یادتون بیاد چقدر اوایل عقد سر مسائل جزیی اشک میریختید, چقدر تند تند دلخور میشدید

میبینید که الان دیگه خبری از اون ناراحتی ها نیست

پس این تنش ها هم زودگذره,  با گذر زمان همه چی درست میشه

خدایا شکرت واسه همه چی❤
1432