2726
از  همه بدتر قورمه سبزی هم درست کرده بودم ،غذا مورد علاقم😭😭😭

وای  چه بد😞😞

قورمه سبزی😢😢😢

عیب نداره خیلی غذای با کمالاتیه تا شام بمونه خوشمزه ترم میشه😋😋

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

اینجوری فک نکن که امروز بیشتر  اذیت میشی چون واقعا بیشتر اذیت نمیشی،، دلیلشم اینه ک سحری خوردن نهایتا دوساعت نگهت میداره ک معمولا خوابیم اون موقع،،،، من امسال دوشب خواب موندم از روزای دیگه راحت تر بودم،، البته من چاقم شاید اینم دلیلش بوده نمدونم

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجوری فک نکن که امروز بیشتر  اذیت میشی چون واقعا بیشتر اذیت نمیشی،، دلیلشم اینه ک سحری خوردن ...

من لاغرم ،ولی دیگه کاریه ک شده چکار کنم

من به خداوند ایمان دارم که روز های خوبی پیش رو دارم ❤❤❤
من لاغرم ،ولی دیگه کاریه ک شده چکار کنم

خدا کمک میکنه عزیزم،،، فقط اون قرمه سبزیه اخ اخــ

،،،البته من یه جایی خوندم چاقا کمتر میتونن گرسنگی رو تحمل کنن نسبت به لاغرا

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
*اذان رو گفتن  چرا آلارم نمیذاری؟  یا به خانواده ات نمیگی بلندت کنن؟  حالا یه روز ...

اره دیگه خواهری چکار میشه کرد

من به خداوند ایمان دارم که روز های خوبی پیش رو دارم ❤❤❤