2726
عنوان

پس انداز

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 47 پست
تو تاپیکی که عکس از خودمون میزاشتیم نبودی؟

اره بودم

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=1887037&slug=دوستان-عزیزی-که-تو-تاپیک-مدیری ...

اینجا شرایطتو بگو خانوما راهنماییت میکنن

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2728
اینجا شرایطتو بگو خانوما راهنماییت میکنن

خیلی صفحه های زیادی داره😳

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍
یک حساب برای خودت باز کن بگو روزی صد هم به تو بده بگو دوست داری پولاتو جمع کنی دسته پایین بگیر بعد ...

یکم زرنگ تشریف داره

به این راحتی ها وا نمیده

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍
خیلی صفحه های زیادی داره😳

نباز ب خوندنش نیست

بگو شرایطم اینه دوسدارم پس انداز کنم نظرتون چیه چ راهکاری پیشنهاد میدین

یکم زرنگ تشریف داره به این راحتی ها وا نمیده

چرا یک قلک بذار کنار اون قلک بگو برای روز مبادا روزی اینقد بنداز این تو

راه زیاده

من راستش شوهرم یکم خسیسه هر چی که میخرم قیمت دو برابر میگم ببخشید میدونم کارم درست نیست

اما سختمه که میدونم داره و بهم نمیده

اون 5 تومن قسط مال چیه؟اگه وام خانگیه و اونم هنوز نگرفتین اونم پس انداز حساب میشه.

اره یه ۷تومن و یه ۲۰ تومن

چرا یک قلک بذار کنار اون قلک بگو برای روز مبادا روزی اینقد بنداز این تو راه زیاده من راستش شوهرم ی ...

اره منم دنبال راهکارم یکم به قول معروف بتیغمش

البته برای خودشه

من خیلی دوست دارم خونه بخریم و خونه برای اونه دیگه

زیاد که شد بهش میدم

😆یادته ها

اره من اونم که سنم چالش شده بود

اسم کاربریت آشنا بود برام😂😅

2706