2726
عنوان

پس انداز

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 47 پست
یادم باشه فردا برم عطاری بزنم یعنی عطاری شبی ۸۰۰ تومن درامد داره؟ جل الخالق

همشم از اون نیس کار مهندسیش هم هست

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی از جلو عطاری ها رد میشم همشون بیکارن بخدا محض رضای خدا یکی یه سوال ازشون نمیپرسه

دقیقا یا مشتری کلی داره یا باید دعا کنم همه مریض بشن 😂

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍
2728
عطاری یعنی چی؟ادویه جات ودارو گیاهی یا داروهای بدنسازی؟

دارویی عزیزم

لاغری چاقی دل درد و اینا

دقیقا یا مشتری کلی داره یا باید دعا کنم همه مریض بشن 😂

خدا نکنه

من خودم اتفاقا برای خرید الوئه ورا و ترنجبین و چند تا ادویه میرم عطاری

اما هر وقت رفتم مشتری نداشت و کلا بیکاره بنده خدا 

ببخشید برای همین گفتی شبی هشتصد از عطاری یکم شوکه شدم

بابا کار این شوشو رو ول کنید چطوری پول کش برم که پس انداز کنم

سلام خیلی خوب میتونی پس اندازکنی،وبه انیدخدا رلحت صاحب خونه شید،درامدتون که عالیه پس بستگی ب اراده ی خودتون داره

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
خدا نکنه من خودم اتفاقا برای خرید الوئه ورا و ترنجبین و چند تا ادویه میرم عطاری اما هر وقت رفتم مش ...

کار مهندسیشم هست

مشتری کلی هم داره

سلام خیلی خوب میتونی پس اندازکنی،وبه انیدخدا رلحت صاحب خونه شید،درامدتون که عالیه پس بستگی ب اراده ی ...

تو تاپیکی که عکس از خودمون میزاشتیم نبودی؟

بابا کار این شوشو رو ول کنید چطوری پول کش برم که پس انداز کنم

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=1887037&slug=دوستان-عزیزی-که-تو-تاپیک-مدیریت-هزینه-ها-و-صرفه-جویی-بودید&postId=90836841

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
بعضی عطاری ها قرص های ممنوعه میفروشن قرص و داروهایی که بدون نسخه داروخونه نمیده

نه قرص نداره

ادویه و دارو گیاهی و اینا

2706