1265
1254
عنوان

پس انداز

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 47 پست
دقیقا یا مشتری کلی داره یا باید دعا کنم همه مریض بشن 😂

خدا نکنه

من خودم اتفاقا برای خرید الوئه ورا و ترنجبین و چند تا ادویه میرم عطاری

اما هر وقت رفتم مشتری نداشت و کلا بیکاره بنده خدا 

ببخشید برای همین گفتی شبی هشتصد از عطاری یکم شوکه شدم

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

سلام خیلی خوب میتونی پس اندازکنی،وبه انیدخدا رلحت صاحب خونه شید،درامدتون که عالیه پس بستگی ب اراده ی خودتون داره

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
1258
خدا نکنه من خودم اتفاقا برای خرید الوئه ورا و ترنجبین و چند تا ادویه میرم عطاری اما هر وقت رفتم مش ...

کار مهندسیشم هست

مشتری کلی هم داره

جانم باش❤️نوش دارو بعد مرگ فایده نداره😘😍
سلام خیلی خوب میتونی پس اندازکنی،وبه انیدخدا رلحت صاحب خونه شید،درامدتون که عالیه پس بستگی ب اراده ی ...

تو تاپیکی که عکس از خودمون میزاشتیم نبودی؟

بابا کار این شوشو رو ول کنید چطوری پول کش برم که پس انداز کنم

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=1887037&slug=دوستان-عزیزی-که-تو-تاپیک-مدیریت-هزینه-ها-و-صرفه-جویی-بودید&postId=90836841

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
1274
تو تاپیکی که عکس از خودمون میزاشتیم نبودی؟

اره بودم

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=1887037&slug=دوستان-عزیزی-که-تو-تاپیک-مدیری ...

اینجا شرایطتو بگو خانوما راهنماییت میکنن

1264
یک حساب برای خودت باز کن بگو روزی صد هم به تو بده بگو دوست داری پولاتو جمع کنی دسته پایین بگیر بعد ...

یکم زرنگ تشریف داره

به این راحتی ها وا نمیده

خیلی صفحه های زیادی داره😳

نباز ب خوندنش نیست

بگو شرایطم اینه دوسدارم پس انداز کنم نظرتون چیه چ راهکاری پیشنهاد میدین

1220