2726
عنوان

خدایا ما اگه نخوایم به زور به راه راست هدایت شیم باید کی رو ببینیم😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 84 پست
😂😂😂😂یه بار خونه ما بود صبح بلند شد باصدای بلند نماز خوند تو اتاق که پشت اتاق ما اتاق خواب همسایه ...

ههههه

حالا شوهرم عکس بابامه بهش میگم تو دلت نخون جوهر صدات باید معلوم بشه. صدای بابامو باید کم کنیم صدای ایشونو زیاد. 😂😂😂😂😂

اگر دل به دلش بدی می بینی لذت بخشم هست

من عشقم صدای نماز صبح خوندن بابام بود وقتی دخترخونه بودم

تمام وجودم گرم میشد ازصدای سوز نمازش

گاهی وقتا اشک میریختم

بعد خودم بلند میشدم میرفتم وضو میگرفتم نماز میخوندم که خدا سایه ی این وجود نازنینو رو سرم نگه داره

پدر مادرا تحت هررررررررر شرایطی عشقن حرفاشون بالای سره ....

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه چیز بگم بچه ها... 🌸🍃🌸 هرگاه در نمازت عجله کردی خواستی زودتر به پایان برسانی به یاد بیاور هم ...

من نمازم نمیاد اصلا

دیگه حسی ندارم بهش😞

خیلی وقته حالت معنوی بهم دست نمیده

خودمم ناراحتم ک اینجور شدم

هیچی روم تاثییر نمیزاره ک نمازو قران بخونم

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

آخی چقدر خوبِ همتون با پدر و مادرهاتون خاطره دارید

من وقتی ۹ ساله بودم 

سوم اردیبهشت سال ۱۳۶۸ پدرم از دنیا رفت

اتفاقا امروز ۱۶ رمضان سالگرد ماه قمریش هست 

نظامی بود و اصلا خونه نبود ۴۸ سالش بود

قدر همه ی این باهم بودن ها رو بدانید

2728
من نمازم نمیاد اصلا دیگه حسی ندارم بهش😞 خیلی وقته حالت معنوی بهم دست نمیده خودمم ناراحتم ک اینجو ...

امیدوارم خدا دستت رو بگیره ورهات نکنه...لذت خوندن نماز رو هم بهت بچشونه....از خود خدا کمک بخواه...

اولین چیزی که بعد مرگ پرسیده میشه اینه که اهل نماز  بودی؟؟؟

امیدوارم خدا دستت رو بگیره ورهات نکنه...لذت خوندن نماز رو هم بهت بچشونه....از خود خدا کمک بخواه ...

😶

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
خدابه حق شبای عزیزمادرت خوش خرم جاش وط بهشت باشه براش صلوات دادم برا منم دعا کن مشکلاتم حل شه

ممنون عزیزم 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن