2726
عنوان

خدایا ما اگه نخوایم به زور به راه راست هدایت شیم باید کی رو ببینیم😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 84 پست

خیلی بده اینجوری بابای من دوران مجردی همیشه صبح جمعه ها دعای ندبه میزاشت بقیه روزای هفته هم سخنرانی انصاریان حالا بعد این همه سال وقتی صدای این  دوتا رو میشنوم واقعا حالم بد میشه و خشم و نفرت وجودمو میگیره

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😂🤣🤣😂 بابای من همچین نمازشو بلند نیخونه از ته گلو میندازه بیرون مامانم سرتاپاشو بد بد نگاه میکنه ...

داداش منم همین جوریه یه جاهایی رو خیلی بلند میخونه بعد یهو یواش ،، به زنش وقتایی بلند میخونه میگم دعوا شد وقتی یواش میخونه میگم مثل اینکه دارن به نتایج خوبی با خدا میرسن

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

خوبه مال تو ا چهار صبح میزنه...من اونموقع که خونه بابام بودم بابام اصلا تا سحر نمیخوابید که از همه نوع دعا دانلود کرده بود اینو میذاشت تموم میشد بعدی... تازه صداشم کم نبود ک تا اخر زیاد ....منم نمیخوابیدم که میشستم پیشش با کله پنج کیلویی تازه میگف شقایق بیا این دعا رو واسه بابا دانلود کن😐😐

مامان من میخواد مارو بیدار کنه بالا سرمون صلوات می‌فرسته پیس پیس می‌کنه خیلی رو مخه ولی من عاشق پیس پیس کردنشم چون ما رو با نوازش بیدار میکنه

اگه با نظر من مخالفی لطفا توهین نکن   اگه هم ارث باباتو ازم میخوای شماره حساب بده برات کارت به کارت کنم

استارتر اگه مطمئنی دندونات سالم میمونه به بابات بگو این کارا حق الناسه شایدم این کارشما باعث روبرگردوندن خدا شده😀😀😀البته که نگی بهتره

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706