1464
1482

پدرم از 4صبح شبکه قرانو گرفته با صدای بلند در حالی که اذان تو شهر ما حدود 5 صبح ایناست. من تواوج خواب بودم خیر سرم. بعدم که اعتراض میکنی میگه همین کارارو کردید خدا ازمون رو بگردوندنه. اخه شاید یکی نتونه نماز روزه بگیره ....

طول میکشه تا بفهمی دوس داشتنِ آدما دست خودشون نیست ، دست هورموناشونه =)

😂😂😂😂حسن فری بزار

تا صبح که بیدارم                                                   دل دستِ کی دارم.                                                 خودش میدونه به اون دیوونه وابستگی داااارَم😍

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473

وایی چ مصیبتیه من اینجور نبودن بابا اینا ولی اگ بودن اعصاب شما رو نداشتم کنار بیام   

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  

😂🤣🤣😂 بابای من همچین نمازشو بلند نیخونه از ته گلو میندازه بیرون مامانم سرتاپاشو بد بد نگاه میکنه میگه مگه نگفتم اروم بخون از خواب بیدارم کردی😂 بعد بابام میگه ازقصد بلند میخونم تو نماز خون بشی وجدانت ب درد بیاد 😂🤣

1485
1474

خیلی بده اینجوری بابای من دوران مجردی همیشه صبح جمعه ها دعای ندبه میزاشت بقیه روزای هفته هم سخنرانی انصاریان حالا بعد این همه سال وقتی صدای این  دوتا رو میشنوم واقعا حالم بد میشه و خشم و نفرت وجودمو میگیره

😂🤣🤣😂 بابای من همچین نمازشو بلند نیخونه از ته گلو میندازه بیرون مامانم سرتاپاشو بد بد نگاه میکنه ...

داداش منم همین جوریه یه جاهایی رو خیلی بلند میخونه بعد یهو یواش ،، به زنش وقتایی بلند میخونه میگم دعوا شد وقتی یواش میخونه میگم مثل اینکه دارن به نتایج خوبی با خدا میرسن

ﺍﺯ همه حیوون ها ﺑﺪﺑﺨﺖ ﺗر  ﭘﻨﮕﻮﺋﻨﯿﻪ ﮐﻪ ﻧﻪ ﻭﺳﯿﻠﻪ ﺍﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﻓﺎﻉ ﺩﺍﺭﻩ                       نه ﺧﺸﺘﮏ ﺩﺭﺳﺖ ﺣﺴﺎﺑﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﻓﺮﺍﺭ😁😂😂
1508