2737
2734
عنوان

میشه در مورد پسرم کمکم کنید خیلی درموندم

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 42 پست

شب موقع خواب باهاش صحبت کن مثل موقع هایی ک میخوای قصه آخر شبش رو براش بگی بهش بگو ک از این رفتارت خوشم نمیاد مثلا بهش بگو نمیدونی چقدر زشت میشی وقتی اینطور داد میزنی و گریه میکنی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شب موقع خواب باهاش صحبت کن مثل موقع هایی ک میخوای قصه آخر شبش رو براش بگی بهش بگو ک از این رفتارت خو ...

قبل ازینکه بریم جایی کلی باهاش حرف میزنم آروم و قول میگیرم یه چنتا ولی بعد یکی دو ساعت همه چیزش یادش میره من میمونم و یه پسره بد اخلاق

مرا هزار امید هست و هر هزار تویی

برای تربیت بچه باید خیلی حوصله بخرج داد من قصه ک می گفتم یکی از  شخصیت های قصه خود پسرم بود از چیزهایی ک میدونستم دوست داره بشنوه تو قصه ام می آوردم مثل بدنیا اومدنش و زمانی ک ما صاحب ی پسر بچه ناز شدیم و... هم چیزی ک دوست داشت رو می گفتم و هم مثلا ی شخصیت دیگه تو داستان می آوردم ک مامانش اذیت میکرد و مامانش رو مریض کرده بود از بس اذیت مامانش میکرد ....

2728
2738
الان واسه خودش مردی شده و بهش افتخار میکنم

خداروشکر .یعنی منم اونروزا میبینم.نگران آیندشم میگم نکنه این اخلاقا بمونه تو سرش و آیندش بد بشه؟

من فقط باهاش زیاد صحبت میکردم با هم خیلی وقت میگذروندیم پیادهروی میکردیم و حرف میزدیم مثل دو آدم بزرگ .. الان هم بعد چند سال ک گذشته وقتی ناراحته یا استرس امتحان داره میگه مامان مثل قبلا بریم پیادهروی

من فقط باهاش زیاد صحبت میکردم با هم خیلی وقت میگذروندیم پیادهروی میکردیم و حرف میزدیم مثل دو آدم بزر ...

چه خوب خدا برات نگهش داره.ممنونم از راهنمایی خوبت دلم کمی آروم شد

خداروشکر .یعنی منم اونروزا میبینم.نگران آیندشم میگم نکنه این اخلاقا بمونه تو سرش و آیندش بد بشه؟

ان شاءالله همونی بشه ک دلتون میخواد و عاقبت بخیر بشه

زودتر از اون چیزی ک فکر کنید می رسه روزی ک ببینید چ مرد کاملی شده .. مطمئنا با این حساسیت رو تربیت فرزندتون پیش برید و خسته نشید نتیجه دلخواه عایدتون میشه ...من و پسرم 15سال اختلاف سنیمون هست مثل دو دوست بودیم همیشه