2726
عنوان

میشه در مورد پسرم کمکم کنید خیلی درموندم

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 42 پست
ببین پسر من همسن پسرتونه . کلا ابرو نذاشته واسمون .  خودتو حرص نده پیر میشی . اکثر بچه ها تو ای ...

آره دیگه نمیخوام جایی برم از دیشب انقدر ناراحتم که معده درد گرفتم

مرا هزار امید هست و هر هزار تویی
آخه زدنش ناراحتم میکنه دیروز سر اینکه میخواست تو گوشیم کارتون ببینه و من گفتم نمیشه الان اینترنت نیس ...

حالا خوبه خودشو میزنه پسر من عصبانی میشه بقیه میگیره میزنه هر جا باهاش میرم مهمونی با شرمندگی و خجالت برمی‌گردم از بس بچه ها رو میزنه

اگه با نظر من مخالفی لطفا توهین نکن   اگه هم ارث باباتو ازم میخوای شماره حساب بده برات کارت به کارت کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیفهمه که اصلا هرچی میگم اونموقع

از طرفم ماچش کن نصف لپش کنده بشه مردک خوشمزه ,تنبیه خوراکی هم نمیشه؟؟؟مثلا هرکد دعواروشروع کنه سهم شکلاتش میرسه به اونیکی

امروز بهترین روزه و قراره یه اتفاق قشنگ برات بیوفته
حالا خوبه خودشو میزنه پسر من عصبانی میشه بقیه میگیره میزنه هر جا باهاش میرم مهمونی با شرمندگی و خجال ...

نه خودشو نمیزنه دیگرانو میزنم من از خجالت میمیرم و خودمو سرزنش میکنم

2728

پسر منم وقتی خونه ی خودمون هستیم خوبه قشنگ بازی میکنه ولی وقتی مهمون میاد یا میریم مهمونی خیلی شلوغ میکنه یجا بند نمیشه به همه چی دست میزنه واقعا آدم شرمنده میشه 

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
از طرفم ماچش کن نصف لپش کنده بشه مردک خوشمزه ,تنبیه خوراکی هم نمیشه؟؟؟مثلا هرکد دعواروشروع کنه سهم ش ...

نمیدونم امتحان نکردم این مدلی تا حالا

نه خودشو نمیزنه دیگرانو میزنم من از خجالت میمیرم و خودمو سرزنش میکنم

منم همین طورم بهم گفتن هر وقت این کارو کرد ببرش تو اتاق و از بازی با بچه ها محرومش کن هر موقع قول داد کتک کاری نکنه بذار بیاد بیرون

الان این روش رو امتحان کردم تازه داره جواب میده ولی بعضی مواقع هم یادش نمیره که قول داده

اگه با نظر من مخالفی لطفا توهین نکن   اگه هم ارث باباتو ازم میخوای شماره حساب بده برات کارت به کارت کنم
پسر منم وقتی خونه ی خودمون هستیم خوبه قشنگ بازی میکنه ولی وقتی مهمون میاد یا میریم مهمونی خیلی شلوغ ...

آخه عین آدم که شلوغ نمیکنه حالت تهاجمی داره اون رووش که گرفت دیگه هیچی جلوشو نمیگیره

منم همین طورم بهم گفتن هر وقت این کارو کرد ببرش تو اتاق و از بازی با بچه ها محرومش کن هر موقع قول دا ...

امتحان کردم ولی انقدر گریه میکنه که نگو یا مامانم یا مادر شوهرم میان میگن دیگه ولش کن بچست

آخه عین آدم که شلوغ نمیکنه حالت تهاجمی داره اون رووش که گرفت دیگه هیچی جلوشو نمیگیره

بچه های الان همشون همینجورین 

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
بیشتر این ناراحتم میکنه که میگم نتونستم خوب بچه رو تربیت کنم😢

منم اوایل هر موقع بچه دیگه ای رو میزد میزدم پشت دستش  الان خیلی خودمو کنترل کردم که با دعوا درست نمیشه با زبون خوش میریم تو اتاق تا ازش قول نگیرم ولش نمیکتم

آره منم گاهی که اینکارو میکنه نیشگونش میگیرم ولی چه فایده

یه سری مسایل رو هم میشه در حین بازی بهش آموزش بدی مثل کتک کاری

از رو عکسای کتاب قصه براش داستان بساز و بهش یاد بده

2706