2410
2553

سلام.میدونم بد موقعیه ولی واقعا درمونده شدم و تو کارای پسرم موندم.میشه کمکم کنید؟

پسرم سه و نیم سالس .۹۰ درصد مواقع خیلی آروم و منطقی و حرف گوش کنه ولی بعضی اوقات مخصوصا وقتی میرم مهمونی یه اداهایی از خودش در میاره که من میمونم مثلا وقتایی که میرم خونه مادرم خواهر زادمم هست یه مدت خوب بازی میکنن بعدش اما یا همش هلش میده یا میزنه تو سر رو صورتش.یا سر چیزای الکی یه الم شنگه ای میکنه که بیا و ببین.نمیدونم دیگه چیکار کنم

مرا هزار امید هست و هر هزار تویی

بچه ها همينن ناراحت نباش 😑خيلي دوس دارم بدونم تو فكرشون چي ميگذره موجودات كوچولوي شيطوون😀

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بیخیال الکی خودتو پیر نکن

منم بچه بودم دختر خالمو میدیدم دوس داشتم موهاشو بکشم 😐 اونم میزد منو 😐 مامانامون جدامون میکردن 😂 الان ب. اون کارامون میخندیم غصه نخور الکی

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم
2720

بچه هست دیگه عزیزم همشون همینن حرص نخور

اما الان تقریبا تا حدودی حرفای منطقی رو میپذیرن با دلیل بهش بگو کارت بده و نباید کسی رو کتک بزنی احتمالا جواب میده خودم رو بچه هام امتحان  کردم

آقو ی ضرب المثل شیرازی هم هس ک هیچی نمیگه فقط زل میزنه تو چشات

آخه زدنش ناراحتم میکنه دیروز سر اینکه میخواست تو گوشیم کارتون ببینه و من گفتم نمیشه الان اینترنت نیست انقدر عصبانی شد و داد زد که هرکی خواست آرومش کنه یا داد میزد یا یه دونه میزد تو سر و صورتشون

مرا هزار امید هست و هر هزار تویی
2714
وقتی اینجوری میشه دیگه نه حرف حالیشه نه چشم غره نه هیچی.تو جمع که اینکارو میکنه من میمیرم از خجالت

ببین پسر من همسن پسرتونه . کلا ابرو نذاشته واسمون .  خودتو حرص نده پیر میشی . اکثر بچه ها تو این سن این اخلاقا رو دارند . 

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
پسر ما برعکسه یعنی دقیقا ۹۰ درصد اوقات رو مخه و ده درصد  آروم و متین 😂

اينكه پسر منه😂

ببين فك كن ميره پارك وسايل همه رو ميگيره بعد يكي ك مياد سمت وسايلش همه رو قايم ميكنه١٠٠باار بهش گفتم و ياد دادمااا آدم وسايلشو ميده ب دوستاشميگه چشم ميدم ولي گوش شنوا نداره😀

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2706