1265
1254
عنوان

میشه در مورد پسرم کمکم کنید خیلی درموندم

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 42 پست
از طرفم ماچش کن نصف لپش کنده بشه مردک خوشمزه ,تنبیه خوراکی هم نمیشه؟؟؟مثلا هرکد دعواروشروع کنه سهم ش ...

نمیدونم امتحان نکردم این مدلی تا حالا

مرا هزار امید هست و هر هزار تویی
نه خودشو نمیزنه دیگرانو میزنم من از خجالت میمیرم و خودمو سرزنش میکنم

منم همین طورم بهم گفتن هر وقت این کارو کرد ببرش تو اتاق و از بازی با بچه ها محرومش کن هر موقع قول داد کتک کاری نکنه بذار بیاد بیرون

الان این روش رو امتحان کردم تازه داره جواب میده ولی بعضی مواقع هم یادش نمیره که قول داده

فقط 39 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه با نظر من مخالفی لطفا توهین نکن   اگه هم ارث باباتو ازم میخوای شماره حساب بده برات کارت به کارت کنم
پسر منم وقتی خونه ی خودمون هستیم خوبه قشنگ بازی میکنه ولی وقتی مهمون میاد یا میریم مهمونی خیلی شلوغ ...

آخه عین آدم که شلوغ نمیکنه حالت تهاجمی داره اون رووش که گرفت دیگه هیچی جلوشو نمیگیره

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

منم همین طورم بهم گفتن هر وقت این کارو کرد ببرش تو اتاق و از بازی با بچه ها محرومش کن هر موقع قول دا ...

امتحان کردم ولی انقدر گریه میکنه که نگو یا مامانم یا مادر شوهرم میان میگن دیگه ولش کن بچست

1279
آخه عین آدم که شلوغ نمیکنه حالت تهاجمی داره اون رووش که گرفت دیگه هیچی جلوشو نمیگیره

بچه های الان همشون همینجورین 

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
بیشتر این ناراحتم میکنه که میگم نتونستم خوب بچه رو تربیت کنم😢

منم اوایل هر موقع بچه دیگه ای رو میزد میزدم پشت دستش  الان خیلی خودمو کنترل کردم که با دعوا درست نمیشه با زبون خوش میریم تو اتاق تا ازش قول نگیرم ولش نمیکتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه با نظر من مخالفی لطفا توهین نکن   اگه هم ارث باباتو ازم میخوای شماره حساب بده برات کارت به کارت کنم
آره منم گاهی که اینکارو میکنه نیشگونش میگیرم ولی چه فایده

یه سری مسایل رو هم میشه در حین بازی بهش آموزش بدی مثل کتک کاری

از رو عکسای کتاب قصه براش داستان بساز و بهش یاد بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1221

شب موقع خواب باهاش صحبت کن مثل موقع هایی ک میخوای قصه آخر شبش رو براش بگی بهش بگو ک از این رفتارت خوشم نمیاد مثلا بهش بگو نمیدونی چقدر زشت میشی وقتی اینطور داد میزنی و گریه میکنی 

شب موقع خواب باهاش صحبت کن مثل موقع هایی ک میخوای قصه آخر شبش رو براش بگی بهش بگو ک از این رفتارت خو ...

قبل ازینکه بریم جایی کلی باهاش حرف میزنم آروم و قول میگیرم یه چنتا ولی بعد یکی دو ساعت همه چیزش یادش میره من میمونم و یه پسره بد اخلاق

برای تربیت بچه باید خیلی حوصله بخرج داد من قصه ک می گفتم یکی از  شخصیت های قصه خود پسرم بود از چیزهایی ک میدونستم دوست داره بشنوه تو قصه ام می آوردم مثل بدنیا اومدنش و زمانی ک ما صاحب ی پسر بچه ناز شدیم و... هم چیزی ک دوست داشت رو می گفتم و هم مثلا ی شخصیت دیگه تو داستان می آوردم ک مامانش اذیت میکرد و مامانش رو مریض کرده بود از بس اذیت مامانش میکرد ....

1226
الان واسه خودش مردی شده و بهش افتخار میکنم

خداروشکر .یعنی منم اونروزا میبینم.نگران آیندشم میگم نکنه این اخلاقا بمونه تو سرش و آیندش بد بشه؟

من فقط باهاش زیاد صحبت میکردم با هم خیلی وقت میگذروندیم پیادهروی میکردیم و حرف میزدیم مثل دو آدم بزرگ .. الان هم بعد چند سال ک گذشته وقتی ناراحته یا استرس امتحان داره میگه مامان مثل قبلا بریم پیادهروی

1241